EA SPORTS UFC Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut1GB
  • Versiyon1.9.3786573
EA SPORTS UFC Apk indir

EA SPORTS UFC Apk indir

EA SPORTS™ UFC® APK indir, Android kafes dövüşü oyunu çok oyunculu oynanabilir. Rekabete dayalı dövüş oyunu EA SPORTS™ UFC® 70’den fazla savaşçı vardır. EA SPORTS™...

EA SPORTS™ UFC® APK indir, Android kafes dövüşü oyunu çok oyunculu oynanabilir. Rekabete dayalı dövüş oyunu EA SPORTS™ UFC® 70’den fazla savaşçı vardır.

EA SPORTS™ UFC® APK indir, Android çok oyunculu dövüş oyununda UFC dövüşçülerini toplayın ve dövüşçü karakterinizi yükseltin. Bu sayede rakiplerinizi devirmeniz kolaylaşacaktır.

EA SPORTS™ UFC® Oyun Özellikleri

MMA dövüş oyunlarını parmaklarınızın uçlarında hissedebileceğiniz HD kalitede bir oyundur. Sezgisel dokunmaktik kontrollerin yer aldığı benzersiz bir dövüş oyunudur. EA SPORTS™ UFC® APK Android dövüş oyununu gerçek oyuncularla ringlerde oynayabilirsiniz. Dört farklı bölümde 70’den fazla dövüşçü karakteri bulunmaktadır.

EA SPORTS™ UFC® APK Android oyunu içerisinde kendi dövüşçü karakterinizi oluşturun ve yeni rakiplerin kilidini açın. Oyunda yeteneklerinizin seviyesini yükseltebilir ve jetonlar kazanabilirsiniz. Kariyerinizin yükselmesi için savaşçınızı eğitimlere gönderin ve yeteneklerinin artmasını sağlayın. Canlı etkinliklere katılarak özel ödüller kazanabilir ve ne kadar çok oynarsanız o kadar çok ödül kazanabilirsiniz.

EA SPORTS™ UFC® APK Android indir

Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla klasmanın en iyileriyle karşılaşabilirsiniz. Çok oyunculu oynanabilen EA SPORTS™ UFC® APK Android dövüş oyununda UFC simgelerini toplayı ve ödüller kazanın. Tüm savaşçıl yeteneklerinizi oyun içerisinde gösterebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *