Slither.io indir
Slither.io indir

Slither.io indir

Slither.io APK indir, stres atmak için mini oyun şeklinde geliştirilen Android Slither.io online ve internetsiz oynanabilen macera dolu solucan oyunudur. Slither.io oyunu sevilen...

Slither.io APK indir, stres atmak için mini oyun şeklinde geliştirilen Android Slither.io online ve internetsiz oynanabilen macera dolu solucan oyunudur.

Slither.io oyunu sevilen Android aksiyon ve macera oyunlarından birisidir. Oyun, mini oyun şeklinde geliştirilmiş olup gün içerisindeki kısa molalarınızda stres atmak için birebirdir. 7’den 70’e her yaş grubuna hitap edecek olun 1990’lı yılların ikonlarından yılan oyunundan esinlenerek geliştirilmiştir.

Slither.io Oyun Özellikleri

ABD merkezli Lowtech stüdyoları tarafından geliştirilen oyun dünyada 7 milyon kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Oyunu yükleyenlerin toplamı ise 100 milyonu geçmiştir. Slither.io Android oyununun cihazınızda kaplayacağı hafıza kullandığınız cihaza göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyaç duyacağı minimum android sürümü ise 2,3 olarak bilinmektedir.

Slither.io Android oyununu hem online hem de internet olmadığında oynama imkânınız bulunur. İnternetsiz kullanımlarda botlara karşı oynarken çevrim içi modda gerçek rakiplerle karşılaşabilirsiniz.

Oyuna girerken solucanınızın rengini belirleyebilirsiniz.  Diğer cihazlarınızla senkronize etme imkânınız bulunmaz. Oyuna girerken bir kullanıcı adı belirleyerek play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Solucan oyununda eğer solucanınızın başı bir başka oyuncunun solucanına dokunursa oyununuz sonlanmış olur. Başka oyuncuların başı sizin solucanınıza dokunduğu takdirde ise rakibinizin solucanı parçalanır ve siz parçalarını yiyerek daha da büyüyebilirsiniz.

Slither.io Android APK indir

Slither.io APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak 16 MB yer kaplayan sürümünü indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Slither.io APK Android sürümü online ve internetsiz oynanabilen solucan oyunudur.

Slither.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.hypah.io.slither&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *