Bedava Program Oyun indir yukle

League of Legends Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 26.96 MB
Üretici : Riot Games
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi : Windows, Android ve iOS

League of Legends, ücretsiz gerçek zamanlı online android, iOS ve tarayıcı tabanlı Windows Strateji oyunudur. En çok oynanan MOBA oyunlarından birisi olan LOL oyun severlerin Türkiye üzerindeki yatırımlarından sonra ve yeni güncellemeler ile en çok oynanan MOBA oyunları arasında yer almıştır.

Kısa süre içerisinde yüksek bir oyuncu kitlesine ulaşan Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) tarzındaki (LOL) oyunu beşer kişiden oluşan farklı takımlar ile oynanmaktadır. Her takımın görevi karşı takımlardan bulunan DotA’larını ortadan kaldırmak ve birçok rakibi savaşarak saf dışı bırakmak gerekiyor. Oyun MOBA tarzında yapılandırmış olsada RPG tarzından söz edebilmek mümkündür. League of Legends (LOL) Oyunu online oynanabilmesi ve grafik kalitesi ile oyun severlerin ilk durağı olmayı başarıyor. Mekan ve karakter kavramları konusunda denge orantısı sağlayabilmektedir.

Oyun içerisinde en çok oynanan mod 5 vs 5 savaş modu olarak bilinen oyun modu oynanmaktadır. Yalnız 5 vs 5 online savaş modu uzun süren oyun modlarından olsada kısa oyun modunu severler için 3 vs 3 gibi daha kısa süren oyun modu sürmektedir. Bu tür oyun modunun tasarlanmış olması League of Legends strateji oyunu oyuncularının LOL’e adapte olup oyuncuların kendilerini oyunun bir parçası hissedebilmesi için önemli rol oynuyor.

Popüler Android Oyunlar Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz