League of Legends Oyunu
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciRiot Games
  • Dilİngilizce
  • Boyut26.82 MB
  • Versiyon1.0
League of Legends Oyunu

League of Legends Oyunu

League of Legends (LOL) Oyunu indir, gerçek zamanlı online oynanabilen League of Legends (LOL) oyunu stratejik MOBA türü 5’e 5 oynanan oyundur. League of Legends...

League of Legends (LOL) Oyunu indir, gerçek zamanlı online oynanabilen League of Legends (LOL) oyunu stratejik MOBA türü 5’e 5 oynanan oyundur.

League of Legends (LOL) oyunu indir, ücretsiz gerçek zamanlı online android, iOS ve tarayıcı tabanlı Windows Strateji oyunudur. En çok oynanan MOBA oyunlarından birisi olan LOL oyun severlerin Türkiye üzerindeki yatırımlarından sonra ve yeni güncellemeler ile en çok oynanan MOBA oyunları arasında yer almıştır.

Kısa süre içerisinde yüksek bir oyuncu kitlesine ulaşan Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) tarzındaki (LOL) oyunu beşer kişiden oluşan farklı takımlar ile oynanmaktadır. Her takımın görevi karşı takımlardan bulunan DotA’larını ortadan kaldırmak ve birçok rakibi savaşarak saf dışı bırakmak gerekiyor. Oyun MOBA tarzında yapılandırmış olsada RPG tarzından söz edebilmek mümkündür. League of Legends (LOL) oyunu online oynanabilmesi ve grafik kalitesi ile oyun severlerin ilk durağı olmayı başarıyor. Mekan ve karakter kavramları konusunda denge orantısı sağlayabilmektedir.

Oyun içerisinde en çok oynanan mod 5 vs 5 savaş modu olarak bilinen oyun modu oynanmaktadır. Yalnız 5 vs 5 online savaş modu uzun süren oyun modlarından olsada kısa oyun modunu severler için 3 vs 3 gibi daha kısa süren oyun modu sürmektedir. Bu tür oyun modunun tasarlanmış olması League of Legends (LOL) strateji oyunu oyuncularının LOL’e adapte olup oyuncuların kendilerini oyunun bir parçası hissedebilmesi için önemli rol oynuyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *