Facebook Mobile Android
Facebook Mobile Android

Facebook Mobile Android

Facebook Mobile Android Dünya üzerinde en fazla kullanılan sosyal medya ağları arasında en çok kullanılanı olan Facebook, uzun zaman önce mobil kullanıcılar için...

Facebook Mobile Android

Dünya üzerinde en fazla kullanılan sosyal medya ağları arasında en çok kullanılanı olan Facebook, uzun zaman önce mobil kullanıcılar için de Android bir uygulamayı piyasaya sürmüştür. Resmi bir uygulama olan Facebook mobile Android indirme işlemleri Android işletim sistemlerine sahip cihazlarda Play Storedan, İOS işlerim sistemine sahip cihazlarda ise App Storedan indirilebilmektedir.

sohbet uygulaması

Facebook Mobile Android Ne İşe Yarar?

Yüklenen uygulamada Facebook web sürümü içerisinde yapılabilen her şey mobil uygulamada da yapılabilmektedir.

Sohbet etmekten durum güncellemeye, fotoğraf paylaşmaktan güncelleme beğenmeye kadar her uygulama Facebook mobile Android indirenler tarafından da kullanılabilmektedir.

Facebook Mobile Android Avantajları Nelerdir?

Facebook mobil Android Facebook web sürümü kullanıcılarına göre avantajlı olduğu pek çok durum bulunmaktadır.

Uygulamanın bir parçası olan Facebook sohbet uygulaması üzerinden mesajlaşabilme imkânı olduğu gibi, birbirinden farklı ve hareketli ifadeler gönderilebilir, aynı zamanda ses, video ve fotoğraf gönderme ve alma işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Facebook Mobile Android Kullanımı Nasıl Olur?

Facebook mobile Android kullanışlı ve anlaşılır bir arayüzle birlikte Facebook ana akış sayfası ekrana gelecektir. Bu sayfa üzerinde Facebook’taki arkadaşların yakın zaman içerisindeki yaptığı paylaşımlar gözükecektir. Aynı akış sayfası içerisinde bakıldığında gelen bildirimler, mesajlar, arkadaşlık istekleri ve arkadaş arama alanları rahatça görülebilecektir. Aynı ekran üzerinden arkadaşların profillerine, etkinliklere, notlara ve gruplara ulaşmak da oldukça kolaydır.

Facebook mobilin akış sayfası üzerinden çevrimiçi olan arkadaşlara ulaşmak ve onlarla sohbet etmek de oldukça kolaydır. Web sürümü kadar etkili olmayan ancak yine de tüm özellikleri kendi içinde barındıran Facebook mobile Android uygulaması aranan tüm özellikleri içeriğinde barındırmakta ve bu sebeple oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *