Falcon Squad: Galaxy Attack indir
Falcon Squad: Galaxy Attack indir

Falcon Squad: Galaxy Attack indir

Falcon Squad: Galaxy Attack APK indir, Alien Shooter’lar galaksimize saldırıyor. Falcon Squad Galaxy Attack ücretsiz shooting games ile dünyamızı kurtarın. Falcon Squad: Galaxy Attack APK...

Falcon Squad: Galaxy Attack APK indir, Alien Shooter’lar galaksimize saldırıyor. Falcon Squad Galaxy Attack ücretsiz shooting games ile dünyamızı kurtarın.

Falcon Squad: Galaxy Attack APK Android oyunu ile uzay geminizi dünyamıza saldıran uzaylılara karşı hazırlayın. Uzay savaş geminizi ekstrem silahları ile donatı ve Alien Shooter’ları galaksimiz dışında imha edin.

Falcon Squad: Galaxy Attack APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Klasik uzay oyunları arasında yer alan ve eski bir oyun olan Falcon Squad: Galaxy Attack APK Android oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Büyük yıldızlar arasında yeni modern dövüşler, ücretsiz atışlar ve klasik galaksi nişancı oyunları yer almaktadır.

Çok sayıda uzaylı savaş gemileriyle karşı karşıya kalarak onları vurmaya çalışın. Sonsuz bir uzay savaşı oyununda düşmanlarınızı ateşe verin. Galaksi savaşlarında kötü ve en büyük uzay gemisi ile karşı karşıya kalacaksınız. Hayatta kalmak ve oyunu geçebilmek için onu da vurmanız gerekiyor. Falcon Squad: Galaxy Attack APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere 108 MB oyun dosyasını indirebilirsiniz. Buna benzer bir diğer uzay savaş gemisi oyunu olan 1945 Air Force: Uçak Oyunları APK dosyasını buradan ücretsiz indirebilirsiniz. 1945 Air Force APK indir.

Falcon Squad: Galaxy Attack Oyun Özellikleri

  • Uzay ekibinizle çevirimiçi oynayın.
  • Arkadaşlarınızla birlikte savaşın.
  • Çevirimdışı Wifisiz oynayın.
  • Zorlu Boss savaşları ve meydan okumalar.
  • Pixel grafikler ile eski tarz retro oyunlarını andırır.
  • Eşsiz PvP online savaşlar.
  • Çeşitli uzay gemileri ve güçlendirme öğeleri.

Falcon Squad: Galaxy Attack Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *