Fashion Queen Catwalk indir
Fashion Queen Catwalk indir

Fashion Queen Catwalk indir

Fashion Queen Catwalk APK indir, Android moda dünyası oyununda sevimli ve çekici karakterler vardır. Fashion Queen Catwalk kıyafetini giy kendini göster. Fashion Queen...

Fashion Queen Catwalk APK indir, Android moda dünyası oyununda sevimli ve çekici karakterler vardır. Fashion Queen Catwalk kıyafetini giy kendini göster.

Fashion Queen Catwalk APK Android oyununda süperstar olabilmek için rakiplerinizle podyumda kıyasıya yarışıyorsunuz. Oyun içerisinde platform üzerinde yürüyerek kendinizi gösteriyorsunuz.

Fashion Queen Catwalk APK Android indir

Oyunda sevimli karakterlerin üzerinde harika kıyafetler, ayakkabılar, kozmetikler, mayaj ve çekici kıyafetler giydirip podyuma çıkıyorsunuz. Fashion Queen Catwalk APK Android oyununda aldığınız puanlar ne kadar iyi olursa en iyisi siz oluyorsunuz.

Fashion Queen Catwalk APK Android oyunu içerisinde çekici ve seksi kıyafetleri giyerek moda kraliçesi olmaya çalışyorsunuz. Ücretsiz indirip oynanabilen oyun kaliteli grafikleri, kolay oynanışı ve benzersiz tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Güzellik yolculuğunda karakterinize en iyi kıyafetleri giydirip yarışmaya katılarak en iyisi olduğunuzu kanıtlayın.

Fashion Queen Catwalk APK Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fashion.queen.star&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *