Fizy Apk indir

Fizy Apk indir

  Fizy APK indir, Turkcell tarafından geliştirilen Fizy ücretsiz müzik dinleme, ve bedava müzik bulma indirme uygulamasıdır. Fizy android apk indir. Fizy, Türkiye...

 

Fizy APK indir, Turkcell tarafından geliştirilen Fizy ücretsiz müzik dinleme, ve bedava müzik bulma indirme uygulamasıdır. Fizy android apk indir.

Fizy, Türkiye ve dünyada en çok indirilip kullanılan müzik dinleme uygulamalarının başında yer almaktadır. Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen uygulama son derece hızlı olup telefonunuzun yavaşlamasına neden olmaz.

Fizy Müzik Dinleme Uygulaması Ücretsiz İndir

Fizy Android APK dosyasını indirdikten sonra uygulamayı yükleyebilir ve dakikalar içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanılabilmesi için kaydolunması gerekmektedir. Fizy Turkcell tarafından geliştirilen Android APK ve mobil cihazlar için ccretsiz olarak müzik dinleme imkânı sunan uygulamanın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için Premium sürümünü de satın alabilirsiniz.

Fizy Android mobil uygulamasında 30 milyondan fazla parça seçeneği yer almaktadır. Müziklerin yanı sıra video klipler de bulunmaktadır. Fizy Apk yüksek ses kalitesi ile müzik dinleyebileceğiniz uygulamada yalnızca Fizy’e özel kayıtlar mevcuttur. Ayrıca sizin için kişiselleştirilmiş listeler sayesinde sevebileceğiniz yeni parçalar keşfedebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *