Samsung Music
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.
  • DilTürkçe
  • Boyut24 MB
  • Versiyon16.2.23.14

Samsung Music

  Samsung Music Apk indir, Samsung Music Android müzik dinleme uygulaması mp3 ve farklı ses formatlarını çalabilen ücretsiz müzik uygulamasıdır. Samsung Music, Samsung...

 

Samsung Music Apk indir, Samsung Music Android müzik dinleme uygulaması mp3 ve farklı ses formatlarını çalabilen ücretsiz müzik uygulamasıdır.

Samsung Music, Samsung marka cihazlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulaması olmakla beraber farklı marka telefonlarda da kullanılabilmektedir. Sunduğu kusursuz seslerle ön plana çıkan uygulama FLAC teknolojisinden yararlanmaktadır.

Telefonunuzda yer alan müzik parçalarını çalmak için kullanabileceğiniz uygulama MP3’ün harici farklı formattaki ses dosyalarını da çalabilmektedir.

Samsung Music Android Apk uygulaması tamamen ücretsiz olup şarkılarınızı kategorilendirmeniz için faydalı olur. Şarkıları albümlerine, eser sahiplerine göre sınıflandırabileceğiniz gibi farklı şekillerde de kategorize edebilirsiniz.

Samsung Music uygulamasının geliştirilmesi esnasında ileri teknolojiden yararlanılmıştır. Samsung Music Apk android cihazlara indirebilir ve bu sayede akıllı cihazlarla da etkileşime girebilir. Uygulamayı bağlantı kurduktan sonra akıllı saatler üzerinden kontrol edebilir, bir televizyona ya da farklı bir cihaza yansıtarak kullanabilirsiniz.

AKM – Anksiyete AKM – Azdan Az AKM – Zarar AKM – Öydk AKM – Dönüyor Başım AKM – Paspal AKM – Psikoz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *