Format Factory
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciFree Time
  • DilTürkçe
  • Boyut51.70 MB
  • Versiyon4.3.0.0

Format Factory

Bir tür video format dönüştürme programı olarak, bilgisayar kullanıcılarının göz bebeği bu yazılım popüler pek çok multimedya formatını destekleyen yapısı ile tanınır. Tamamen...

Bir tür video format dönüştürme programı olarak, bilgisayar kullanıcılarının göz bebeği bu yazılım popüler pek çok multimedya formatını destekleyen yapısı ile tanınır. Tamamen Türkçe olan ara yüzü sayesinde İngilizce program kullanımında zorluk çeken kişilerin imdadına yetişen yazılım sayesinde formatlar arasında dönüşüm işlemleri birkaç tıklama eşliğinde gerçekleştirilebilir. Format Factory ile her türlü dönüştürme işlemi olabilecek en hızlı şekilde tamamlanabilir.

En Az Ayar ile En İyi Kalitede Sonuçlar

Programın en güzel yanı; minimum ayar seçeneği ile maksimum kalitede format dönüşüm sonuçlarını bilgisayar kullanıcılarına sağlamasıdır. Format dönüştürme programı türleri arasında ufak boyutu ile ön plana çıkan yazılım, bütün Windows işletim sistemleri üzerinde sorunsuz şekilde çalışabilir. Çeşitli formatlar üzerinde işlem yapmak durumunda kalan kişilerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştıran bu program ile video, ses ve resim dönüştürme işlemleri yalnızca birkaç buton yardımı sayesinde halledilebilir.

Çok Sayıda Formatı Dönüştürebilme İmkânı

Format Factory programı ile MP3, AVI, M4A gibi bilinen formatların yanı sıra 3GP, MOV ve TIF gibi daha az tanınan formatların dönüşüm işlemleri de mümkündür. Program ayrıca TGA, MP2 ve AMR format türlerini de desteklemesi ile idealdir. Tüm bu format türlerinin dışında belki de daha ismini bile duymadığınız farklı format türlerine de dönüşüm imkânı veren yazılım tamamen ücretsiz şekilde internet üzerinden indirilebilir ve bilgisayarlara kurulabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *