GOM Player indir

GOM Player indir

GOM Player indir, ücretsiz ve son sürüm GOM Player Türkçe indirip en iyi video oynatıcı ile 360 derece videolar ve mp4 türleri oynatabilirsiniz. Medya dosyalarının...

GOM Player indir, ücretsiz ve son sürüm GOM Player Türkçe indirip en iyi video oynatıcı ile 360 derece videolar ve mp4 türleri oynatabilirsiniz.

Medya dosyalarının her geçen gün daha da çeşitlenmeye başladığı günümüzde rakiplerine göre gelişmiş medya oynatıcısı olan bu program ile her türlü video dosyasının izlenebilmesi mümkündür. Skin desteği ile özelleştirilebilen yazılım, bünyesinde barındırdığı çok sayıda codecler sayesinde bilgisayar kullanıcılarını hiçbir zahmete sokmadan diledikleri videoları izleyebilmelerine imkân verir. GOM Player ayrıca gelişmiş codec arama seçenekleri ile nadir de olsa sahip olmadığı codec dosyalarının kısa yoldan bulunmasına olanak sağlayabilir.

GOM Player Video Oynatıcı indir

Gelişmiş ve modern alt yazı seçenekleri ile farkını ortaya koyan yazılım, şık tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde yer alan her türlü videonun açılabilmesine imkân veren video oynatıcı, tüm ses dosyalarını da sorunsuz şekilde çalıştırabilir. Tamamen ücretsiz olarak piyasaya sunulan yazılımda video formatlarınınhızlı bir şekilde oynatılabilmesi sağlanır.

Codec Motoru ile Kesintisiz Video Keyfi

Çeşitli video oynatma araçlarının en büyük sıkıntılarından olan codec eksikliği problemini kendi yapısına entegre ettiği codec arama motoru ile çözmeyi başaran GOM Player video oynatıcı, bu özelliği ile birçok bilgisayar kullanıcısından tam not almaktadır. Program sadece birkaç dakikada internet üzerinden indirildikten sonra hızla bilgisayarlara kurulabilir ve akabinde çalıştırılabilir. Ekstra hiçbir ücret talep etmeyen yazılım, sadece ilk kez çalıştırıldığı esnada ekrana gelecek olan kullanıcı ayarlarının yapılandırılmasından sonra benzersiz video izleme deneyimini kullanıcılarına sunabilir. Gom player türkçe versiyonu olan bütün cihazlar için indirme alternatif olan gom player Türkçe indir konusunada göz atasbilirsiniz.

GOM Player Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. aylin

    gom player programı yıllardır kullandığım ve özellikle sinema filmlerini ve dizilerini izlerken HD kalitede gösteren ve kısayol tuşları olması nedeniyle seçtiğim video oynatıcı programıdır. Yeni sürümünü güncellemediğim için videoları açarken sorun yaşamam nedeniyle son sürüm ve Türkçe dil desteği olan Gom player’i buuradan indirdim. Teşekkürler. Emeğinize sağlık.