Foxit Reader Türkçe PDF okuyucu
Foxit Reader Türkçe PDF okuyucu

Foxit Reader Türkçe PDF okuyucu

Foxit Reader Türkçe indir Download Foxit Reader türkçe yama olmayan son sürümünü sitemizden free download yaparak bilgisayarınız indirebilirsiniz. Foxit Reader PDF dosya okuyucusudur....

Foxit Reader Türkçe indir Download

Foxit Reader download

Foxit Reader türkçe yama olmayan son sürümünü sitemizden free download yaparak bilgisayarınız indirebilirsiniz. Foxit Reader PDF dosya okuyucusudur. Çok hızlı bir şekilde PDF dosyalarını okumayı sağlamaktadır. Sitemizden hemen indir butonuna tıklayarak daha sonra download 1 e tıklayarak indirme sağlanabilmektedir.

Foxit Reader 6.0.6 Son Sürüm Programı Tanıtımı

Foxit Reader ücretsiz çok hızlı bir şekilde PDF dökümanlarını okumaya sağlar. Ana işlevi PDF Standard 1.7 ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Küçük boyutlu veya büyük boyutlu dosyaları okumayı sağlar. Breezing uygulaması ile açılma hızını en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bir çok sayısız zengin özellikleri mevcuttur.

Yükleme boyutu Acrobat Reader 50 M büyüklüğündeki bir bölümü kapsamaktadır. Bilgisayarınızda çalıştırma işlevinizde herhangi bir geçikme olmadan başlatma yetisini gösterir. Şirket logosu,yazar isimleri ve benzeri isimleri gösterir. Grafik dosyalarını,metin dosyalarını ve not dosyalarını en hızlı bir şekilde sisteminizde açılmasını sağlayabilir.

Metin dönüştürme işlemlerini en basit hale getirerek işlem görür. Basit bir pdf dosyasını bir metin dosyasına dönüştürebilmektedir. Güvenlik düzeyi en üst seviyede çalışma aktivitesi gösterir. Yüksek güvenliğin yanı sıra kullanıcıların gizliğine saygı duyarak kullanıcıların izni olmadan internete asla bağlanmaz. Sessizce arka plandada çalışma aktivitesi göstererek internete bağlanabilirsiniz. Foxid Pdf Reader herhangi bir casus yazılım içermez.

Foxit Reader PDF okuyucusu Programı Özellikleri

Foxit Reader PDF türkçe olarak çalışabilir.
Çoklu dil özelliği mevcuttur.
Sitemizden indirmek free download olarak işlev görür.
Güvenilir bir yazılıma sahiptir.
Casus yazılım içermez.
Bütün pdf dosyalarını dökümanlarını okumayı sever.
Metin dönüştürme işlemi yapabilir.

Foxit Reader Türkçe Programı Ekran Görüntüsü Resimleri

Foxit Reader download Foxit Reader free download  Foxit Reader indir Foxit Reader son sürüm indir Foxit Reader türkçe indir son sürüm türkçe

Foxit Reader Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki foxit Pdf reader programının videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü izlemeniz halinde bütün özelliklerini bilerek işleve başlıcaksınız bu sayedede kolay bir kullanım bilgisine sahip olacaksınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *