PowerPoint Online
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMicrosoft
  • DilTürkçe
  • Boyut1.57 MB
  • Versiyon1.0

PowerPoint Online

PowerPoint Online indir, Windows ve Mac PC’ye ücretsiz ve Türkçe Microsoft PowerPoint Online sunum hazırlama ve çevirimiçi düzenleme programı indirmeden kullan. Slayt ve sunum hazırlama...

PowerPoint Online indir, Windows ve Mac PC’ye ücretsiz ve Türkçe Microsoft PowerPoint Online sunum hazırlama ve çevirimiçi düzenleme programı indirmeden kullan.

Slayt ve sunum hazırlama programı türleri arasında geçmişten bugüne yerini kimselere kaptırmayan PowerPoint Online programı, ünlü Microsoft Office serisinin bir parçası olarak tamamen online şekilde internet kullanıcılarına hizmet verir. PowerPoint Online sadece birkaç tıklama ile gerçek zamanlı işlem yapılabilmesine olanak sağlayan yazılım sayesinde, tamamen ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanarak yazı ve resim slaytları meydana getirilebilir.

PowerPoint Online indir

Çalışma Ortamlarında Büyük Kolaylık

Slayt ve sunum hazırlama programı olarak hem Windows hem de MAC türündeki işletim sistemlerinde hiçbir problem çıkarmadan çalışabilen yazılım, Microsoft Office için hazırlanmış olan ideal bir web sürümü şeklinde tanımlanabilir. Bu program sayesinde bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen PowerPoint özelliklerini bir arada bulabilmek mümkündür. Microsoft PowerPoint Online, tam sürümünde yer alan neredeyse tüm özellikleri online sürümüne de taşıyarak oldukça başarılı bir işin altına imzasını atmıştır.

Sadece İnternet Bağlantısı ile Erişim

Programdan faydalanabilmek için yalnızca internet bağlantısına sahip olmak ve Google Chrome uygulamasını indirmek yeterlidir. Google Chrome tarayıcısının uygulama başlatma menüsündeki uygulamalar alanından PowerPoint Online ücretsiz yazılımına erişebilmek ve hızlı bir şekilde sunum hazırlayabilmek mümkündür. Program ufak boyutları ile en eski bilgisayarlarda bile kolaylıkla açılabilir ve hiçbir donma ya da kasma problemi yaşatmadan belgelerin ve slayt gösterilerinin hazırlanmasına izin verir. Online olan bu yazılım sayesinde evde, işte, okulda, yolda, kısacası her yerde PowerPoint’e erişim ücretsizdir.

Office programları indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *