Fps çekim grev Apk indir
Fps çekim grev Apk indir

Fps çekim grev Apk indir

Fps çekim grev – terörist savaş oyunları karşı APK indir, Android savaş oyunu olan Fps Shooting Strike: Gun Games terörle mücadelede ölüm maçını...

Fps çekim grev – terörist savaş oyunları karşı APK indir, Android savaş oyunu olan Fps Shooting Strike: Gun Games terörle mücadelede ölüm maçını online oyna.

Fps çekim grev- terörist savaş oyunları karşı APK oyunu çok fazla oynanan bir nişancı oyunudur. Bu oyundaki en büyük amaç teröristleri tamamen yok etmektedir. Bunu başara bilmek için ise oldukça iyi silah kullanılmalıdır. Aynı zamanda hedefler hiçbir şekilde ıskalanmamalı ve oyuncu ölmemelidir. Bu oyun Android işletim sistemine sahip olan telefon ya da tabletlere indirilerek oynanabilir.

Fps çekim grev- terörist savaş oyunları karşı APK

Fps çekim grev- terörist savaş oyunları karşı APK oyunu klasik birinci şahıs nişan oyunlarından biridir. Oyun içerisinde dil ve ülke seçimi yapılır. Buna yönelik olarak bir profil oluşturulur. Ardından karakter seçilir ve gereken tüm kişiselleştirmeler yapılır. Oyun için gerekecek silah seçimi envanterden yapılır. Ardından bir mod seçilir. Seçilen modda yer alan görev ölmeden tamamlanmalıdır. Ölmemek için görev içerisinde yer alan tüm teröristleri öldürmek gereklidir. Oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu modlar vardır. Buradan kişiler arkadaşlarıyla birlikte ya da bireysel olarak savaşarak teröristleri öldürür.

Fps Shooting Strike: Gun Games Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mizo.fps.shooting.strike&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *