Paramatik Yakala Kazan indir
Paramatik Yakala Kazan indir

Paramatik Yakala Kazan indir

Paramatik Yakala Kazan APK indir, Android para kazandıran bir uygulamadır. Paramatik – Yakala Kazan ile sponsorların dağıttı paraları topla ve para kazan. Paramatik...

Paramatik Yakala Kazan APK indir, Android para kazandıran bir uygulamadır. Paramatik – Yakala Kazan ile sponsorların dağıttı paraları topla ve para kazan.

Paramatik – Yakala Kazan APK Android cihazlara ücretsiz indirilebilir. Hem para kazanmak hemde para dağıtarak reklam yapma için paraları yakalayarak para kazanıyorsunuz.

Paramatik – Yakala Kazan APK indir ve Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz olup paramatik para dağıtırak reklam yapmak isteyen şirket sponsorlarını bir araya toplamaktadır. Para kazanmak için para harcamanıza gerek kalmadan para kazabilirsiniz.

Paramatik Yakala Kazan ile Nasıl Para Kazanırım?

Paramatik içerisinde bulunan sponsorları dağıtmış olduğu paracıkları para yakala butonuna tıklayarak para kazanabilirsiniz. Yakaladığınız ödüller hesabınıza paracık olarak eklenmektedir. 100 paracık puan toplamda 1 TL’ye eşit sayılmaktadır. Yakalanan paracıkları Papara hesabınıza IBAn olarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Minimum Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Kazandığınız bakiyeyi çekmek istiyorsunuz değil mi? Paramatik – Yakala Kazan APK Android uygulaması hesabınızdaki paracık miktarı 3000 yani 30 TL’ye ulaştığında para çekme talebi oluşturabilirsiniz. Hesabınıza 1 ile 5 gün içerisinde geçmektedir.

Paramatik – Yakala Kazan Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paramatik&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *