FPS Komando Gizli Görev Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciHazel Mobile Games
  • Dilİngilizce
  • Boyut45
  • Versiyon6.6
FPS Komando Gizli Görev Apk indir

FPS Komando Gizli Görev Apk indir

FPS Komando Gizli Görev – Ücretsiz Atış Oyunları APK indir, Android aksiyon savaş oyunu olan Bullet Strike: FPS Commando 3D Fps komando atış oyunudur. FPS...

FPS Komando Gizli Görev – Ücretsiz Atış Oyunları APK indir, Android aksiyon savaş oyunu olan Bullet Strike: FPS Commando 3D Fps komando atış oyunudur.

FPS Komando Gizli Görev – Ücretsiz Atış Oyunları APK aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan biridir. Benzersiz silah ve HD grafikler ile benzersiz bir oyun deneyimi yaşatır. Kişiler bu oyun üzerinde verilen tüm görevleri yerine getirerek komando olmayı hedefler. Komando olabilmek için aynı zamanda silah atışının da iyi olması gerekir.

FPS Komando Gizli Görev – Ücretsiz Atış Oyunları APK indir (Android)

FPS Komando Gizli Görev- Ücretsiz Atış Oyunları APK oyunu Android telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Aynı zamanda çevrimdışı bir şekilde oynanabilir. Yani internet olmadan ya da karşı tarafta gerçek insanlar olmadan oynanabilen en iyi komando oyunlarından biridir. Tamamen aksiyon savaş oyunudur. Görevler içerisinde her zaman bir savaş bulunur. Çok oyunculu takımlar ile ölüm maşları yapılmaktadır.

Bullet Strike: FPS Commando 3D oyun içerisinde çok çeşitli modlar vardır. Kişiler kendilerine göre bu modlar arasında seçim yapabilir. Aynı zamanda tüm modlar ücretsizdir. Yapay zekası ve ara yüzüne en iyi atış modları için oldukça titiz bir şekilde çalışılmıştır. Düzenli olarak güncellenerek yeni modlar da eklenir.

FPS Komando Gizli Görev Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgs.antiterrorism.counterattack.commandomissiongame&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *