Gbakiyem Görev Yap Para Kazan indir
Gbakiyem Görev Yap Para Kazan indir

Gbakiyem Görev Yap Para Kazan indir

Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK indir, Gbakiyem Android uygulaması ile görev yap para kazan ile yorum yap, takip et, anket doldur, video izle...

Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK indir, Gbakiyem Android uygulaması ile görev yap para kazan ile yorum yap, takip et, anket doldur, video izle para kazan.

Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK Android uygulaması ile evde yada herhangi bir yerde ek iş modeli olarak karşınıza çıkıyor. Basit görevleri tamamlayarak para kazandıran uygulamadır.

Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK indir

Uygulama içerisinde anket doldu ve basit görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Zamanını para kazanarak değerlendirmek isteyenler için Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK Android uygulamasını indir. G bakiye puan size özel bir puan birimidir. Görevleri yaparak G Bakiye puan kazanabilirsiniz.

G bakiye puanınızla ödül veya ödeme alabilirsiniz. 20000 G bakiye puanınızı 20 TL’ tekamül etmektedir. Kullanıcılar bu sınıra ulaştıktan sonra ödeme talebi oluşturabilirler. İlgili hesaba en geç 2 iş günü içerisinde para transferi gerçekleşmektedir. Gbakiyem – Görev Yap Para Kazan APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Gbakiyem Görev Türleri Nelerdir?

Yüzlerce farklı kategoride görev yap para kazan sistemi ile çalışmaktadır. Her iş modeli bulunan ek gelir sağlayan görevler mevcuttur. Gbakiyem – Görev Yap Para Kazandıran görevler ise;

  • Sosyal medya hesaplarını takip ederek kazan.
  • Para kazandıran uygulamalar ile para kazan.
  • İstenilen videoları izleyerek para kazan.
  • Anketleri doldurarak para kazan.
  • Yorum yaparak para kazan.

Gbakiyem Referans Kazancı Nedir?

Referans kodunuzu kullanarak sisteme dahil edebildiğiniz kadar kullanıcı dahil edebilirsiniz. Referans sistemi ile kazancınızın %10’undan fazla ömür boyu para kazanmaya devam edebilirsiniz. Hemen görev yapmaya başlayarak paraları kazanmaya başlayın.

Gbakiyem Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.gbakiyem&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *