Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAltun Bilişim
  • DilTürkçe
  • Boyut27 MB
  • Versiyon35
Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Apk indir

Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Apk indir

Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Apk indir, Kız Sesiyle Telefon Şakası uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmeniz ve telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Ardından, uygulamayı...

Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Apk indir, Kız Sesiyle Telefon Şakası uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmeniz ve telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Ardından, uygulamayı açın ve telefon numarasını seçin kişiyi seçin arayacağınız kişiye girin.

Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 APK indir Android uygulaması genellikle size farklı şaka seçenekleri sunar ve seçtiğiniz bir şakayı dinlemek için bir kız sesi kaydı çalar. Şaka kaydedilmiş diyalog içerebilir veya önceden kaydedilmiş komik ses efektleri içerebilir.

Ardından, arama başlat butonuna basın ve uygulama seçtiğiniz şakayı aradığınız kişiye çalacak şekilde ayarlar. Eğer şaka tamamlandığında kişinin tepkisini duymak isterseniz, telefonu hoparlör modunda tutabilir veya kaydedilen bir ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Gerçek Kız Sesi Şakası 2023 Android uygulaması ile ancak, şaka yaparken, diğer kişilerin rahatsızlığına neden olabileceğini unutmamalı ve dikkatli kullanılmalıdır. Ayrıca, uygulama hizmetleri ücretli olabileceği için, kullanımı öncesinde uygulama içi satın alma veya abonelik işlemleri hakkında bilgi edinmenizde fayda vardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *