GFX Aracı – Oyun Başlatıcı indir
GFX Aracı – Oyun Başlatıcı indir

GFX Aracı – Oyun Başlatıcı indir

GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Doktoru APK indir, GFX Aracı oyun başlatıcı (GFX Tool for PUBG Optimizer) HDR grafiklerin ve tüm FPS seviyelerinin kilidini...

GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Doktoru APK indir, GFX Aracı oyun başlatıcı (GFX Tool for PUBG Optimizer) HDR grafiklerin ve tüm FPS seviyelerinin kilidini aç.

GFX aracı – oyun başlatıcı ve doktoru APK, android için uyumlu olan bir dosyadır. Uygulamanın kolay bir şekilde yüklenmesine olanak sağlar. APK dosyasının güvenilir kanallardan temin edilmesi önemlidir.

Bu uygulama, daha net resimler ve pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşamak için oyun grafiklerinin özelleştirilebilmesine imkân tanır. Ancak uygulamanın sağladığı özellikler belirli oyunlar için geçerli olmaktadır. Ücretsiz olarak uygulamanın kullanımı sağlanabilir. Oyun başlatıcısı olarak bilinmektedir. Uygulamayı kullanabilmek için, başlatmadan önce oyun çalışır durumdaysa kapatmak gerekir. Ardından oyunun sürümü seçilmelidir. GFX Aracı – Oyun Başlatıcı APK ile oyun grafiklerini kullanıcılar isteklerine göre ve sahip olduğu cihazların yeterliliğine göre özelleştirilebilirler. Bütün düzenlemelerin yapılmasının ardından kabul et ve ardından oyunu çalıştıra tıklanması gerekir.

GFX Aracı – Oyun Başlatıcı Ve Doktoru APK indir ve Özellikleri Nelerdir?

GFX aracı – oyun başlatıcı ve doktoru APK uygulaması özellikleri açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Çözünürlüğün değiştirilmesini sağlar.
  • HDR grafikleri ve tüm FPS seviyelerinin kilitlerini açabilmek mümkündür.
  • Ping monitörü özelliğini kullanıcılara sunmaktadır.
  • Bütün oyun sürümlerini desteklenmektedir.
  • Oyunların performansını arttırabilmek mümkündür.
  • Ayarlanan düzen ve hassasiyet ayarları kaydedilebilir.
  • GFX Aracı – Oyun Başlatıcı APK indir.
  • GFX Aracı – Oyun Başlatıcı ve Doktoru ücretsizdir.

Bir diğer GFX aracı olan flashdog – pubg için en iyi gfx aracı APK dosyasını buradan indirip Android telefon ve tabletlerde PUBG ve benzeri oyunlarda FPS hızını maksimum ayarlara alabilirsiniz. HDR grafik çözünürlüğünü artırabilirsiniz.

flashdog – pubg için en iyi gfx aracı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *