Golf Battle

Golf Battle

Android Golf Battle (APK) indir, multiplayer (çok oyunculu) çevirimiçi golf oyunu olan Golf Battle hücum modu ve klasik golf oyunu modunda ücretsiz indirip...

Android Golf Battle (APK) indir, multiplayer (çok oyunculu) çevirimiçi golf oyunu olan Golf Battle hücum modu ve klasik golf oyunu modunda ücretsiz indirip oynayın.

Golf Battle, bir spor oyunu olup golf sevenlere hitap etmektedir. Farklı ülkelerden milyonlarca kişinin ilgisini çeken oyun cihazınızda yaklaşık 70 MB yer kaplamaktadır. Android sürümünüzün ise minimum 4.4 olması şarttır.

Golf Battle Oyunu

İsviçreli oyun geliştiricilerin piyasaya sunduğu oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Golf Battle oyununu dilerseniz 6 kişiye kadar grup oluşturmanız mümkündür. Dünyanın değişik ülkelerinden rastgele oyuncu seçimi seçeneğinin yanı sıra Facebook arkadaşlarınızla oyuna girme alternatifi de bulunmaktadır.

Son derece kolay bir şekilde oynanan Golf Battle Android APK oyunu sezgisel dokunuşlarla yönlendirilebilmektedir. Çevirim içi Golf oyununda yapmanız gereken ise yarıştığınız rakiplerden daha önce deliğe topu sokarak başarınızı kanıtlamaktadır.

Golf Battle oyuna en düşük seviye ile başlarsınız ve bu seviyede oyunu öğrenerek becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bir sonraki seviye ise her zaman daha zorludur. Değişik top ile sopalar kullanabileceğiniz oyunun farklı modlar bulunmaktadır. Klasik modun yanı sıra daha hızlı olan hücum modunu da tercih edebilirsiniz.

3D grafikleri ile gerçek bir golf keyfi yaşamanızı mümkün kılan oyundaki ekipmanlarınızı geliştirmek için seviyenizi arttırmanız mümkündür.

Golf Battle Android APK indir

Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla bir araya gelerek golf oyunu keyfini çıkarabilirsiniz. Golf Battle APK Android cihazlara ücretsiz indirip çok oyunculu oynanabilen en popüler çevirim içi golf oyununu oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *