Google Drive

Google Drive

Google Drive indir, Pc masaüstü Google Drive indir yaparak tablo, sunum, form oluşturma ve Google Drive çevirimiçi dosya yükleme ve paylaşma programıdır. Şimdi...

Google Drive indir, Pc masaüstü Google Drive indir yaparak tablo, sunum, form oluşturma ve Google Drive çevirimiçi dosya yükleme ve paylaşma programıdır.

Şimdi sizlerle Google Drive çevirimiçi dosya yükleme programının download ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilmek için hemen indir butonundan download 1 linkine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şimdi tanıtımından bahsedelim.

Google Drive Masaüstü PC indir

Paylaşmak, ortak birşeyler yapmak, iş birliği içinde olmak ve tüm dosyalarınızı ücretsiz saklayabileceğiniz bir programdır. Resim,video, fotoğrraflarınızı, filmlerinizi, PDF dosyalarını Google Drive masaüstü pc programının da sınırsız ve ücretsiz bir şekilde depolayabilirsiniz. Google dökümanlarınızı en güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz ortamı bu program ile oluşturmaktadır. Gerçek zamanlı olarak belgeler ve  elektronik tablolarınızı, sunumlarınızı saklayabilirsiniz.

Güvenli bir şekilde çoğu şeyinizi depolayabilirsiniz. İnternet ağı bulunan bütün yerde girebilirsiniz. Bütün windows işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Sürücülerde görüntü tanıma optik karakter tanıma OCR teknolojisi ile görüntüleri kullanarak işlem yapar. Taranan belgelerdeki metinleri tanıyabilir. Bu yazılımı yükleyebilmeniz için Microsoft Visual yüklemeniz gerekebilir.

Google Drive Dosya Yükleme Programı Özellikleri

  • Google Drive sınırsız ve ücretsizdir.
  • Bütün belge ve dosyalarınızı depolayabilirsiniz.
  • Windows işletim sistemlerinde çalışır.
  • Filtreleme aram özelliği vardır.

Google Drive Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki Google Drive masaüstü PC dosya yükleme, yedekleme ve depolama programının videosunu mutlaka izleyiniz. Çünkü izlemeniz halinde programı kullanma aşamasında yaşayacağınız problemleri bu sayede yaşamamız olacaksınız. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Google Drive Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

  • google drive
  • google drive indir
  • google drive download
  • google drive dosya yükleme
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *