WinRAR Türkçe

WinRAR Türkçe

WinRAR Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı WinRAR indir, Türkçe Windows 10 / 11 32 bit ve 64 bit son sürüm dosya sıkıştırma programıdır. WinRAR...

WinRAR Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR indir, Türkçe Windows 10 / 11 32 bit ve 64 bit son sürüm dosya sıkıştırma programıdır. WinRAR Windows 10 ve mobil için indir.

WinRAR, değerli kullanıcılar winrar progrogramı nasıl kullanılır winrar programı ne işe yarar winrar programı nasıl kullanılır?. Winrar hakkında her şeyden bahsedeceğiz.. Atıyorum bilgisayarımızın belli bir hafızası var ve verileri saklayabileceğimiz kadar hafızası yok diyelim winrar programıyla dosylarınızı kolaylıkla sıkıştırma işlevini yapabilirsiniz. Dosya arşivleme programıdır winrar.

WinRAR türkçe bütün olarak RAR ve ZIP dosya arşivlerini destekler ve CAB açmak mümkün olan bir arşivleme programıdır.Winrar ZIP ve RAR dosya uzantısı haricinde ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z arşivlerini dosya uzantılarınıda desteklemektedir. Winrar dosya arşivi gayet kullanışlı bilgisayar hafızasını istediğimiz şekilde kullabilmemiz için hafızada yer açar dosyalarımızın fazla yer kaplamamasını sağlar. Bilgisayarımızda daha küçük arşiv yapmamızı ve hafıza tasarrufunu bize çok güzel bir şekilde sunar.
Böylelikle bizi maliyetten kurtarmış olur ve bir ayrı hard disk almamızı bir nebzede olsa kurtarmış olacaktır.

WinRAR Ücretsiz Türkçe indir

WinRAR Windows 64 bit programı geliştirilmiş özellikleriyle bizlere güzel bir görünüm yani arayüzü sunmakta. Menüleri kolaylıkla bulabileceğimiz ve zorlanmadan kolaylıkla kullanabilmemizi sağlamaktadır. Winrar programı basit bir soru ve cevap işlemleriyle temel dosya arşivleme yaparken anında erişim sağlayan ‘Sihirbaz’ bulucu ile dosyalarınıza kolay bir şekilde ulaşmanızı dosyalarınızı zorlanmadan zaman kaybı yaşamadan bulmanızı sağlar. Arşivleme işiniz winrar programıyla pek çok kolaydır.

Ayrıca WinRAR 32 bit programının bizlere sunmuş olduğu mükemmel bir işlevi daha vardır. Bu özelliklerinden bir taneside dosya şifreleme özelliğidir.Arşivlerinizi şifreleyerek diğer kullanıcıların arşivlerinize girmemesini önleyebilirsiniz.Wİnrar programı 8.589 milyar gigabayt dosya ve arşivleri desteklemektedir. Diğer bir özelliği ise winrar programı selfextracting ve ciltli arşivlerin oluşturma kullanma olanağı sunar. Kurtarma işlevleri ve kurtarma ön birimleri hatta fiziksel zarar arşivlerini yeniden yapılandırabilirsiniz.

WinRAR Android indir

WinRAR Programı Nasıl Kullanılır Video’su İzle

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *