Google Drive

Google Drive

Android Google Drive APK indir, 15 GB ücretsiz depolama alanı sunan Google Drive ile dosyalarınızı güvenle herhangi bir cihaz üzerinden yedekleme ve  depolama desteği sunmaktadır....

Android Google Drive APK indir, 15 GB ücretsiz depolama alanı sunan Google Drive ile dosyalarınızı güvenle herhangi bir cihaz üzerinden yedekleme ve  depolama desteği sunmaktadır.

Google Drive, bir bulut uygulaması olup dosyalarınızı online olarak depolamanızı mümkün kılmaktadır. Bilgisayarların yanı sıra Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de kullanabileceğiniz uygulama sayesinde dosyalarınızı pratik bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Google Drive Depolama Uygulaması

Google Drive APK dosyasını indirdikten sonra saniyeler içerisinde kurulumu tamamlamanız mümkündür. Giriş yapmak içinse eğer bir Google hesabınız bulunuyorsa kullanabilir ya da yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Google Drive uygulaması ile ücretsiz depolama ve yedekleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hesabınızı açtıktan sonra cihazınızdaki dosyalardan dilediğini seçerek yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Farklı bir cihazdan aynı hesabı kullandığınız bu dosyalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılara kolaylık sağlamak adına pek çok ekstra özellik sunmuş olan uygulamada son giriş yaptığınız dosyaları görebilirsiniz.

Yüklediğiniz dosyaları tek tık ile başkalarıyla paylaşmanız mümkündür. Ayrıca istediğiniz dosyaları offline mod için etkinleştirebilirsiniz. Bu sayede internetiniz olmadığında da uygulamaya ulaşmanız mümkün olacaktır.

Etkinlikler için bildirim oluşturmanız ve önemli etkinlikler öncesinde etkinlik bildirimleri almanız mümkündür. Ayrıca kamera kullanarak tarama yapmanız da mümkündür.

Fotoğraf, metin dosyası, video gibi farklı dosyalarınızı kaydedebileceğiniz Google Drive uygulamasına ücretsiz 15 GB depolama alanını kullanabilirsiniz.

Google Apps güncelleme politikası hakkında daha fazla bilgi edinin: https://support.google.com/a/answer/6288871
Google Gizlilik Politikası: https://www.google.com/intl/tr/policies/privacy
Google Drive Hizmet Şartları: https://www.google.com/drive/terms-of-service

Google Drive Android APK indir

Google hesabı ile giriş yaparak 15 GB ücretsiz depolama alanına erişebilirsiniz. Google Fotoğraflar, Gmail ve Google Drive arasında paylaşım yapabilen Google Drive APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretisiz indirip kullanabilirsiniz.

  • Google Drive indir
  • Google Drive APK indir
  • Google Drive ücretsiz alan
Google Drive Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs&referrer=utm_source%3Dindirvip.com
Daha fazla iş ve office uygulamalarını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirmek için kategorimizi ziyaret ederek daha fazla en popüler office uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Office uygulamaları indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *