Bedava Program Oyun indir yukle

Google Play (APK)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 17.17 MB
Üretici : Google
Güncelleme : 8 ay önce
İşletim Sistemi : Android

Google Play (APK), android oyunlarına ve uygulamalarını indirmeniz için Google tarafından geliştirilen Dünyanın en popüler android Google Play Mağaza uygulamasıdır. Android uygulamalarını ve oyunlarını indirmek için farklı kategori başlıkları içerisinde yer alan ihtiyacınız olan tüm uygulamaları indirebilirsiniz.

Google Play üzerinde yer alan ücretli oyun ve uygulamaları kredi kartınız ile Google Play hesabınız üzerinden tanımlayarak kolay, hızlı ve güvenlice satın alarak android telefona yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Google Play (APK) Android için Ücretsiz Google Play Store uygulaması sayesinde editörün özel seçtiği uygulamaları, yeni ve popüler tüm mobil oyun ve uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Google Play Store mağaza uygulaması ana sayfası üzerinde yer alan “Uygulamalar”, “Oyunlar” ve “Kitaplar” ana başlıklarıyla karşınıza çıkıyor. Anasayfanın sol kısmından girmek istediğiniz kategoriyi seçerek uygulamaları görebilirsiniz. Google Play hesabınız ile birden çok android cihazınızı tanımlayarak uygulama ve oyunların cihazınız ile uyumlu olup olmadığını görebilirsiniz.

Popüler Android Yardımcı Araçlar Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz