Google Play Oyunlar
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGoogle LLC
  • DilTürkçe
  • BoyutCihaza göre değişir
  • VersiyonCihaza göre değişir
Google Play Oyunlar

Google Play Oyunlar

Android Google Play Oyunlar APK indir, yeni favori oyununuzu keşfedip Google Play Oyunlar ile arkadaşlarınıza meydan okuyun ve Android oyunları ücretsiz indir. Google...

Android Google Play Oyunlar APK indir, yeni favori oyununuzu keşfedip Google Play Oyunlar ile arkadaşlarınıza meydan okuyun ve Android oyunları ücretsiz indir.

Google Play Oyunlar, eğlence kategorisinde yer alan bir uygulama olup oyunlarınızı daha keyifli bir şekilde oynamanızı mümkün kılmaktadır. Google tarafından geliştirilmiş olan uygulama milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Cihazınızda yalnızca 30 MB yer kaplamakta olup tüm Android sürümleri ile uyumlu olarak kullanılmaktadır.

Google Play Oyunlar Uygulaması

Cihazınızda Google Play Oyunlar aplikasyonu bulunmuyorsa öncelikle Google Play Oyunlar APK dosyasını indirebilirsiniz. Daha sonra dosyayı açabilir ve adımları takip ederek uygulamanın kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Google Play Oyunlar kullanarak bir oyuncu profili oluşturmanız mümkündür. Bu profili kullanarak indirdiğiniz oyunlara giriş yapabilir ve oyunda seviye atladıkça puan toplayabilirsiniz.

Google Play Oyunlar uygulamasını kullanarak oyunlarınızı farklı hesaplarınız arasında kolaylıkla senkronize edebilirsiniz. Yapmanız gereken Google Play Oyunlar desteği veren oyunlarda Google hesabınızla giriş yapmaktır. Oyunu hesabınıza kaydettikten sonra farklı bir cihaza giriş yapabilir ve yine aynı hesapla oyunu açabilirsiniz. Bu sayede otomatik olarak oyun cihazlarınızda senkronize olur.

Google Play Oyunlar Android APK indir

Google Play Oyunlar skor tablosu sayesinde diğer oyuncular arasında nasıl bir sıralamanız olduğunu görebilir ve rekabetin tadını çıkarabilirsiniz. Oyun uygulamaları içerisinde en popüler ücretsiz Android oyunları yer almaktadır. Kategoriler göre gruplandıran Android oyunlar içerisinde en beğendiğiniz oyunu Google Play oyunlar APK dosyasını buradan Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip daha çok oyunu cihazınızda görüntüleyebilirsiniz.

En popüler Android oyunları indirmek için sitemizde bulunan Android oyunları APK indir kategorisine tıklayarak çeşitli Android oyunlarını cihazınıza indirip oynayabilirsiniz. Android Oyunları indir buraya tıklayarak oyun kategorimize de göz atabilirsiniz.

Google Play Oyunlar indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.play.games&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *