Granny Chapter Two

Granny Chapter Two

Granny Chapter Two APK indir, büyükanne ve kulakları sağır büyükbaba tarafından evde kilitli tutulduğunuz Granny Chapter Two bir tür korku ve gerilim türü...

Granny Chapter Two APK indir, büyükanne ve kulakları sağır büyükbaba tarafından evde kilitli tutulduğunuz Granny Chapter Two bir tür korku ve gerilim türü oyundur.

Granny Chapter Two, Android cihazlar için geliştirilen aksiyon oyunlardan birisidir. Granny serisinin ikinci oyunu olup bu oyunda korkmanız gereken bir büyükannenin yanı sıra büyükbaba da mevcuttur.

Granny Chapter Two oyunu özellikleri

Karakterinizi evine kilitleyen büyükanne, tahmin ettiğinizden de kötü olabilir. Bu nedenle tüm gücünüzle evden kurtulmak için çalışmanız gerekmektedir. Oyunda karakteri dokunmatik sezgisel oklar sayesinde yönetebilirsiniz. Ancak Granny serisinin ikinci oyunu çok dikkatli olmalısınız. Çünkü büyükannenin kulakları fazlasıyla hassastır. Çıkaracağınız en ufak bir ses yakalanmanız neden olabilir. Bu nedenle çevrenizdeki eşyalara çarpıp düşürmemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca büyükbaba, büyük anne gibi iyi duymasa da eli fazlasıyla settir. Büyükanne sesi duyduğu takdirde büyükbaba da gelecektir.

Granny Chapter Two oyununda, büyükanne ve büyükbabadan saklanabilecek farklı yerler arayabilirsiniz. Yatak altı ve gardırop ideal birer seçenek olmakla birlikte farklı alternatiflere de göz atabilirsiniz. Unutmamalısınız ki evden kurtulabilmek için yalnızca 5 gününüz bulunmaktadır.

Şiddet içerikleri nedeniyle çocukların yalnızca yetişkinliklerin izni ile oynaması gereken Granny Chapter Two korku gerilim oyunu cihazda yaklaşık 90 MB yer kaplamakta olup oldukça seri bir şekilde oynanabilmektedir.

Granny Chapter Two apk indir

Büyüanne ve büyükbaba tarafından evde kilitli bulunduğunuz yerden sessizce kaçmaya çalıştığınız gerilim korku türü oyundur. Granny Chapter Two APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Granny serisinin ikinci oyununda çok dikkatli olmanız gereken gerilim korku oyunudur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *