Stormfall Saga of Survival indir
Stormfall Saga of Survival indir

Stormfall Saga of Survival indir

Stormfall: Saga of Survival APK indir, Android MMORPG türü fantastik bir hayatta kalma oyunudur. Stormfall destansı savaşlarda canavarlarla savaşıyorsunuz. Stormfall: Saga of Survival...

Stormfall: Saga of Survival APK indir, Android MMORPG türü fantastik bir hayatta kalma oyunudur. Stormfall destansı savaşlarda canavarlarla savaşıyorsunuz.

Stormfall: Saga of Survival APK Android macera dolu online bir hayatta kalma oyunudur. MMORPG türü oyunları sevenler bu oyunda hayatta kalma, ustalaşma ve keşfetme görevlerini yapıyorsunuz.

Stormfall: Saga of Survival APK Android indir

Hayatta kalma oyununda büyük bir ihanete uğruyorsunuz. Hikayede sürgüne gönderiler karakteriniz ıssız ve karlı zirvlerin zorlu yollarında kendini buluyor. Kadim büyülerin ve unutulmuş harabelerin şehrinde yaşamaya mahkum bırakılıyorsunuz. Stormfall: Saga of Survival APK Android oyununda açlıkla savaşara hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sığınak inşa ederek kendinizi koruyun. Sonrasında yiyecek bulun, karşınıza çıkan canavar ve haydutlarla savaşarak onları öldürün. Stormfall: Saga of Survival APK Android oyununda düşmanlarınızı yok ederek karakterinizi yükseltmelisiniz. Ölümcül silahlar yaparak savaşmaya ve yağmalamaya hazır olun. Büyülü sırları öğrenmek için arkana’yı keşfet ve daha birçok bilinmeyeni keşfet. Buna benzeri bir diğer hayatta kalma oyunu olan Days After Survival games APK Android oyununu ücretsiz indirerek zombilere karşı savaşabilirsiniz.

Days After Survival games APK indir

Stormfall: Saga of Survival Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pacific.wildlands&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *