Granny

Granny

Granny Apk indir, en çok oynanan ve en sevilen korku oyunlarından birisi olan Granny ücretsiz indirip büyükannenin evinden yakalanmadan kaçmaya çalıştığınız bir tür...

Granny Apk indir, en çok oynanan ve en sevilen korku oyunlarından birisi olan Granny ücretsiz indirip büyükannenin evinden yakalanmadan kaçmaya çalıştığınız bir tür gerilim oyunudur.

Granny, ilgi çeken aksiyon oyunlarından birisidir. Oyun çocuklara hitap edecek şekilde geliştirilmekle birlikte orta düzeyde şiddet ögeleri barındırmaktadır. Bu nedenle yetişkinlerin kontrolünde oynatılmasında fayda vardır.

Granny oyun özellikleri

Granny ücretsiz korku-gerilim türü oyununun hikayesi, torununu bir eve kilitleyen büyük anne üzerine kurulmuştur. Sizin yapmanız gereken ise torunun evden kurtulması için ona yardım etmektir.

5 gün içerisinde ipuçlarını takip ederek evden kurtulmanız gerekmektedir. Ancak unutmamalısınız ki büyük annenin kulakları fazlasıyla hassastır. Çıkardığınız en ufak bir ses yakalanmanıza neden olabilir. Bu nedenle çevredeki eşyalara dikkat etmeli ve düşürerek ses çıkarmamaya özen göstermelisiniz.

Granny oyununda Büyükannenin odaya geldiğini duyduğunuzda saklanacak yer arayabilirsiniz. Yatakların altları ve dolap içleri saklanmak için ideal yerlerdir.

Granny APK korku gerilim oyunu Android cihazınıza yüklemek için 100 MB boş yerinizin bulunması yeterlidir. İhtiyaç duyulan en düşük Android sürümü ise 4.4’tür.

Granny ücretsiz apk indir

Milyonlarca kişi tarafından oynanan Granny APK dosyasını cihazınıza ücretsiz indirerek kurulumunu kolayca tamamlayabilirsiniz. Daha sonra bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Doğrudan oyuna girebilirsiniz. Oyunun kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde aradığınız ayarlara ulaşmanız da son derece kolay olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *