Hamachi indir

Hamachi indir

LogMein Hamachi Türkçe Sanal Ağ Oluşturma Programı Hamachi indir, Windows 10/11 32 ve 64 bit ücretsiz son sürüm sanal ağ oluşturma programıdır. Hamachi...

LogMein Hamachi Türkçe Sanal Ağ Oluşturma Programı

Hamachi indir, Windows 10/11 32 ve 64 bit ücretsiz son sürüm sanal ağ oluşturma programıdır. Hamachi nedir hamachi nasıl kullanılır hamachi ne işe yarar bunlardan bahsedeceğiz siz değerli kullanıcılarımıza.

Hamachi son sürüm internet üzerinden LAN bağlantısı kurarak uzaktaki bir arkadaşınızla veya bir başkasıyla online oyunları oynabilmenizi sağlamaktadır.
LogMeIn Hamachi bilgisayarınıza 10 dakika içinde kurar VPN iş ağına güvenli ve uzaktan erişimi sağlar. İnternet bağlantısı olan yerlerde aktif olarak çalışma gösterir.

Hamachi indir

Hamachi programı bilgisayarımızın güvenlik duvarıyla birlikte çalışır ve buda bilgisayarımıza gelebilecek zararları önlemektedir.Bilgisayarımızın güvenlik duvarıyla çalıştığından dolayı hiç bir yapılandırma gerekmez hamachi programı için. LogMein Hamachi ağları programı bilgisayarımıza yüklediğimizde bilgisayarımızda hiç bir donma kasılma göstermez çok hızlı bir şekilde çalışma gösterir hamachi programıyla güvendesiniz online oyunları çok hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Doğrudan peer-to-peer bağlantısı ile bağlantı seviyesini en yüksek düzeye çıkarır. Herhangi bir ücret gerektirmez hamachi programının herhangi bir maliyeti yoktur çok basit ve kolay bir çalışma işlevi sergilemektedir.

Hamachi LogMeIn Sanal Ağ Programı

  • İnternet üzerinden LAN ile fiziksel kablo internet bağlantısı ile kendi güvenlik ve ağ içine birden fazla bilgisayarda düzenlebilir.
  • Dosya ve Ağ Sürücüler ile kritik dosa ve ağ sürücülerine erişebilir.
  • Yep yeni bir yapılandırma ile güvenlik duvarı ve yönleridirici ayarlaması yapmak zorunda kalmadan çalışır.
  • Güvenlik kendi oluşturduğunuz şifreleme ve kimlik doğrulamanızla çalışma gösterebilirsiniz.
  • Etkin Maliyet ise hamachi programı ticari için kullanılmaz ise ücretsizdir.
  • LogMein Hamachi indir
  • hamachi indir
  • LogMein Hamachi windows 10 11 indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *