TeamViewer indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTeamViewer
  • DilTürkçe
  • Boyut19.70 mb
  • Versiyon13.2.5287

TeamViewer indir

TeamViewer indir, İki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı kurmayı sağlayıp yönetim ve toplantı gibi işleri gerçekleştiren TeamViewer bu alanda oldukça başarılı ve lider sayılabilecek...

TeamViewer indir, İki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı kurmayı sağlayıp yönetim ve toplantı gibi işleri gerçekleştiren TeamViewer bu alanda oldukça başarılı ve lider sayılabilecek bir programdır. Kullanımı son derece kolay olan bu program ile bağlantı gerçekleştirebilmek için her iki bilgisayar kullanıcısının da TeamViewer yüklemeleri gerekmektedir. Yenilenen sürümü ve özellikleri ile uzaktan bağlantı gerçekleştirmek daha hızlı ve daha kolay hale gelmiştir.

Teamviewer Özellikleri Nelerdir?

Windows başta olmak üzere pek çok platform için uzaktan bağlantı desteği sunan TeamViewer bilgisayardan bilgisayara bağlantı kurmayı mümkün kıldığı gibi, mobil cihazlardan da bilgisayara da erişmeyi sağlamaktadır.  Kurulumundan itibaren kullanımı son derece kolay ve kullanışlıdır. Aynı zamanda güvenilir alt yapısı ile iki cihaz arasında tek kullanımlık şifreler bağlantı gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.

Teamviewer Sağladığı Avantajlar

Yüksek güvenliği ve performansı ile Dünya genelinde tercih edilen TeamViewer, şirketlere ve bireysel kullanıcılara sağladığı avantajlarla adından söz ettirmektedir. Masaüstü kullanıcılar için uzun yıllardır hizmet vermeyi sürdüren program artık mobil cihazlar içinde uyumlu hale getirilmiştir.

Uzaktan bağlantı kurulan bilgisayarı birebir kullanma imkânı sayesinde çalışanlar ve bireysel kullanıcılar işlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Bilgisayar konusunda tecrübesi olmayan ya da herhangi bir işlemi yapmakta zorlanan kişilere yardım etmek içinde TeamViewer tercih edilerek uzaktan erişim ile istenen işlem gerçekleştirilebilir. Kurulum sırasında hangi amaç için kullanılacağını soran kısmı da uygun bir şekilde işaretlenerek amacına uygun bir uzaktan destek almak ya da vermek mümkün olacaktır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *