inpaka Para Kazan indir

inpaka Para Kazan indir

inpaka indir Para Kazan APK indir, Android para kazandıran uygulamasıdır. İnpaka para kazan ile anlaşmalı olduğu markaların ürünlerini satarak para kazan. İnpaka Para...

inpaka indir Para Kazan APK indir, Android para kazandıran uygulamasıdır. İnpaka para kazan ile anlaşmalı olduğu markaların ürünlerini satarak para kazan.

İnpaka Para Kazan APK Android Türkiye’nin ilk ve tek para kazandıran uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. İnpaka markası ile anlaşmalı olan markaların ürünlerini satarak yada alınmasına vesile olarak para kazanıyorsunuz.

İnpaka Para Kazan APK Android indir

Para kazanma sistemi bulunan İnpaka Para Kazan ile anlaşma sağladığı ürünlerin satışını gerçekleştirerek para kazanıyorsunuz. Örneklerle anlatmak gerekirse evine internet bağlatmak isteyen ben veya arkadaşım satın aldığında para kazanıyorsunuz. Hizmet veya ürün bedelinin bir kısmını geri ödemeyi taahhüt etmektedir.

İnpaka Para Kazan uygulamasını indirip kendi adınıza üyelik oluşturun. Anlaşmalı markaları inceleyerek size en uygun olan paketi bulun ve marka içeriğine göre başvuru formu oluşturarak kendi adınıza doldurun. İnpak müşteri hizmetleri sizlere en uygun ürünü bulmak için yardımcı olabilmektedir. Eğer ürünü satabilecek ekibiniz varsa ve sizin referansınızla üye olup satış yaptılar ise bu satışlardan ½5 kazanç hesabınıza tanımlanmaktadır. İnpaka Para Kazan APK Android için ücretsiz indirebilirsiniz.

İnpaka Sitesine Giriş : https://inpaka.com/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *