İnternetsiz İhaleli Batak indir
İnternetsiz İhaleli Batak indir

İnternetsiz İhaleli Batak indir

İnternetsiz İhaleli Batak APK indir, Android kart iskambil oyunudur. İnternetsiz oynanabilen İhaleli batak oyunu ve Koz Maça oyunu ücretsiz oynayabilirsin. Batak İhaleli APK, ihaleli batak...

İnternetsiz İhaleli Batak APK indir, Android kart iskambil oyunudur. İnternetsiz oynanabilen İhaleli batak oyunu ve Koz Maça oyunu ücretsiz oynayabilirsin.

Batak İhaleli APK, ihaleli batak oynamayı seven kişilerin tavsiyesidir. İnternetsiz Batak İhaleli APK oyununda çok çeşitli seçenekler vardır. İhaleli batak ise bu seçenekler arasından biridir. Batak oyunlarında ihaleli seçeneği sunulsa da en çok ihaleli oynamak isteyen kişilerin toplandığı bir uygulama olduğu için turnuvalar daha heyecanlı bir şekilde geçmektedir. Android işletim sistemine sahip olan cihazlar tarafından ücretsiz bir şekilde indirilir.

İnternetsiz İhaleli Batak Oyunu APK indir

İnternetsiz Batak İhaleli APK online oyun seçenekleri arasında ihaleli batak, gömmeli batak, koz maça ve eşli ihaleli batak vardır. Kişiler uygulamayı indirdikten sonra istedikleri seçenek arasından birisini seçerek oyun oynaya bilir. 4 oyun türüne sahip olan bu uygulamada gömmeli ve eşli batak oyunları en çok tercih edilenlerden biridir. Oyun içerisindeki zorluk seviyesi kişiye göre ayarlana bilir.

Aynı zamanda İnternetsiz İhaleli Batak APK Android oyunu oynarken rakiple ya da eşle oda içerisinde sohbet edilebilmektedir. Facebook hesabı üzerinden giriş yapıldığı zaman kişiler arkadaşlarını ekleyebilir. Bu sayede arkadaşlarla birlikte oda kurarak oyun oynanabilir. Oyunlar kazanıldıkça XP kazanılır. Aynı zamanda görevler yerine getirilirken de XP kazanılır.

İnternetsiz İhaleli Batak Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamerhook.games.batak&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *