Investing indir

Investing indir

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler APK indir, Investing APK Android mobil borsa uygulaması ekonomi haberler, döviz ve kripto grafikleri. Investing: Borsa,...

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler APK indir, Investing APK Android mobil borsa uygulaması ekonomi haberler, döviz ve kripto grafikleri.

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler APK uygulaması finans konusunda güncel olarak yayınlanan haberleri ve fiyat hareketlerini düzenli olarak kullanıcılara gösteren bir uygulamadır. Geniş çaplı özelliklere sahiptir. Birçok yatırımcı ve finansal işlerle uğraşan kullanıcıların tercih ettiği uygulamalar arasında yer alır. Küresel finansal araçlara sahiptir. Borsanın günümüzde yoğun olarak ilgi görmesi, bu uygulamaya olan ilgiyi de aynı düzeyde artırmıştır. Birçok para borsası hakkında haberleri kolay ve basit bir şekilde kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler APK indir Özellikleri Nelerdir?

Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler APK uygulamasının kullanıcılarına sunduğu özelliklerden bahsedilecek olursa;

  • Küresel ekonomik olayları kullanıcıların kişisel alanlarına göre düzenleyerek ekonomik takvim sunar.
  • 70’den fazla küresel borsa hakkında gerçek zamanlı veriler vermektedir.
  • Kullanıcılar ilgi alanlarına bağlı olarak niteledikleri ekonomik olaylar hakkında anlık olarak bildirim alabilirler. Uygulama bu olaylar hakkında alarm vermektedir.
  • Investing grafikleri uygulamada birçok finansal araç yer almaktadır. Kullanıcılar uygulamada yer alan gelişmiş grafikler dâhil birçok araca kolay ve basit bir şekilde ulaşabilir.
  • Kullanıcılar, son dakika haberleri ile ilgili gelişmeleri anlık olarak alabilirler.

Investing Android APK indir

Investing Borsa uygulaması içerisinde altın, dolar, kripto para grafikleri, kripto haberler, ekonomi haberleri ve Investing grafikleri mobil platfomlardan takip edebilirsiniz. Investing APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip borsaları ve ekonimi haberleri buradan takip edebilirsiniz. Yeni çıkan kripto paraları, paraların tartışma yoruma açık platformu ve çeşitli sinyaller borsa uygulamasında yer almaktadır.

Investing Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *