KazandıRio

KazandıRio

KazandıRio APK indir, Android alışveriş ve ödül uygulaması olan KazandıRio Pepsi, Çerazza, Liptop, Yedigün, Fruko ve Lay’s gibi ürünlerin içinden çıkan kodları ya da alışveriş...

KazandıRio APK indir, Android alışveriş ve ödül uygulaması olan KazandıRio Pepsi, Çerazza, Liptop, Yedigün, Fruko ve Lay’s gibi ürünlerin içinden çıkan kodları ya da alışveriş fişleri ile ödül kazanabilirsiniz.

KazandıRio Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alışveriş ve ödül uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde yapmış olduğunuz alışverişler sonrasında çeşitli miktarda kuponlar ya da ödüller kazanmanız mümkündür.

KazandıRio Uygulaması Özellikleri

KazandıRio uygulamasının Pepsi, Lays, Çerezza, Lipton gibi pek çok ürün ile anlaşması bulunmaktadır. Bu ürünleri satın aldıktan sonra ürünlerin içerisinde yer alan kodlar ya da alışveriş fişleri sayesinde ödüller kazanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için bir KazandıRio üyeliği oluşturmanız gerekmektedir. Üye ol butonu sayesinde birkaç dakika içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Daha sonra çıkan şifreleri şifre bölümüne girmelisiniz. Kazanmış olduğunuz puanları direkt kullanabileceğiniz gibi cüzdanınızda biriktirip toplu olarak da kullanabilirsiniz.

KazandıRio Android APK uygulamasını kullanarak ürün satın alabileceğin yerleri satış noktaları bölümünde görebilirsiniz.

KazandıRio Android APK indir

Uygulamayı kullanmak için birkaç dakikanızı ayırarak KazandıRio APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Kurulum işlemi öncesinde dış kaynaklardan indirilen uygulamaların yüklenmesine izin vermeniz gerekecektir. Aksi takdirde yükleme esnasında sorun yaşayabilirsiniz.

KazandıRio uygulamasını cihazınıza indirebilmek için 64 MB boş yerinizin olması gerekmektedir. Android sürümü ise en az 5.0 olmalıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *