Kelime Savaşı Mynet Apk indir
Kelime Savaşı Mynet Apk indir

Kelime Savaşı Mynet Apk indir

Kelime Savaşı Mynet APK indir, Android çok oyunculu arkadaş eklemeli kelime bulmaca oyunudur. Mynet kelime savaşı oyununda gerçek oyunculara karşı yarışın. Kelime Savaşı...

Kelime Savaşı Mynet APK indir, Android çok oyunculu arkadaş eklemeli kelime bulmaca oyunudur. Mynet kelime savaşı oyununda gerçek oyunculara karşı yarışın.

Kelime Savaşı Mynet APK indir, Android kelime bulmaca oyununda rakiplerinizle canlı sohbet ederek düellolara katılabileceğiniz bir kelime oyunudur. Oyunda arkadaş ekleyebilir ve yeni arkadaşlıklar edinerek daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Kelime Savaşı Mynet Arkadaş Ekleme

Kelime savaşlarına gerçek oyuncularla katılarak oynayabileceğiniz Kelime Savaşı Mynet arkadaş ekleme özelliği sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz oyunda rakiplerinizle online sohbetlere katılarak konuşabilirsiniz. Kelime Savaşı Mynet APK Android oyununda rakiplerinizi yenerek altınları toplayabilirsiniz.

Kelime Savaşı Mynet APK Android kelime bulmaca oyununda zamana karşı kıyasıya bir yarış bulunmaktadır. Yarış halindeyken toplayacağınız puanlarla arkadaşlarınız arasında ve dünya sıralamasında en üst sıralara çıkmaya çalışıyorsunuz. Online kelime oyununda savaşları kazanarak binlerce altını toplayarak seviyenizi yükseltin. Arkadaşlarınızı Whatsapp ve Instagram gibi çeşitli platformlardan bağlantı daveti gönderebilirsiniz.

Kelime Savaşı Mynet APK indir

Sosyal medya takipçilerinizle ve telefon rehberinizde bulunan arkadaşlarınızla online olarak oynayabilirsiniz. Kelime Savaşı Mynet APK Android online kelime savaşı oyununu indirvip.com sitemizden indirebilirsiniz. Android telefon ve tabletlerinizde 51 MB dosya boyutuna sahiptir.

Kelime Savaşı Mynet Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordfight&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *