Bedava Program Oyun indir yukle

Zula Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Oy, Ortalama: 4,00 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 6.61 Mb
Üretici : Lokum Games
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi :

Türk yapımı ücretsiz FPS oyunu Zula olarak bir ilki gerçekleştiren bu oyun, internet üzerinden kolaylıkla indirilebilir ve oynanabilir. Online bir şekilde dâhil olunabilen oyunda, aksiyonun bir an bile bitmek bilmediği bir dünyanın kapıları aralanabilir.

FPS Sevenler İçin İdeal

FPS oyunlarına ilgi duyan kişilerin deneyimleyebileceği Zula, Türkiye’de geçen bir hikâyeyi kendisine senaryo edinir. Günümüzden 50 yıllık geçmişe kadar olan döneme ağırlık veren senaryoda ana kahraman olan Demir’in başından geçen olaylara tanık olunur.  Pek çok masum insanı öldüren gizli bir servise karşı mücadele veren Bordo Bereli Demir’in maceraları üzerinden ilerleyen oyun, Türk yapımı ücretsiz FPS oyunu unvanı ile kendisine daha şimdiden binlerce profesyonel FPS oyuncusu kazandırmayı başarmıştır.

Çok Oyunculu Özelliği ve Kusursuz Altyapı

Gerçekten de Türk oyun geliştiriciliğinde tarihin yapıtaşlarından birisinin altına imzasını atmayı başaran bir Türk oyun firmasının emeği olan bu oyunda, çok oyunculu bir şekilde farklı oyuncular ile çevrimiçi olarak mücadele edilebilir. Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken Zula oyunu, karakter ve silah özelleştirmeleri ile de ortalamanın üzerinde bir FPS tecrübesini oyuncularına sağlamaktadır. Çevre detaylarının yanı sıra, ses efektleriyle de pek çok ünlü oyun eleştirmeninden tam not alan oyunun Türk geliştiricilerinin bir ürünü olduğunu bilmek gerçekten de bizlere gurur vermektedir. Web sitesi üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilecek kayıt işlemlerinden sonra oyunu indirip bilgisayara kurmak ve sonrasında eşsiz FPS dünyasına katılabilmek mümkündür.

Popüler Oyunlar Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz