Zula Oyunu indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciLokum Games
  • DilTürkçe
  • Boyut6.61 MB
  • Versiyon1.0

Zula Oyunu indir

Zula oyunu ücretsiz indir, Türk yapımı çok oyunculu (multiplayer) online savaş oyunu olan Zula oyunu ücretsiz ve Türkçe indirip oynayabilirsiniz. Türk yapımı ücretsiz FPS oyunu...

Zula oyunu ücretsiz indir, Türk yapımı çok oyunculu (multiplayer) online savaş oyunu olan Zula oyunu ücretsiz ve Türkçe indirip oynayabilirsiniz.

Türk yapımı ücretsiz FPS oyunu Zula oyunu ücretsiz olarak bir ilki gerçekleştiren bu oyun, internet üzerinden kolaylıkla indirilebilir ve oynanabilir. Online bir şekilde dâhil olunabilen oyunda, aksiyonun bir an bile bitmek bilmediği bir dünyanın kapıları aralanabilir.

Zula Oyunu Ücretsiz indir

FPS oyunlarına ilgi duyan kişilerin deneyimleyebileceği Zula, Türkiye’de geçen bir hikâyeyi kendisine senaryo edinir. Günümüzden 50 yıllık geçmişe kadar olan döneme ağırlık veren senaryoda ana kahraman olan Demir’in başından geçen olaylara tanık olunur.  Pek çok masum insanı öldüren gizli bir servise karşı mücadele veren Bordo Bereli Demir’in maceraları üzerinden ilerleyen oyun, Türk yapımı ücretsiz FPS oyunu unvanı ile kendisine daha şimdiden binlerce profesyonel FPS oyuncusu kazandırmayı başarmıştır.

Zula Çok Oyunculu Özelliği

Zula ücretsiz oyunu gerçekten de Türk oyun geliştiriciliğinde tarihin yapıtaşlarından birisinin altına imzasını atmayı başaran bir Türk oyun firmasının emeği olan bu oyunda, çok oyunculu bir şekilde farklı oyuncular ile çevrimiçi olarak mücadele edilebilir. Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken Zula oyunu, karakter ve silah özelleştirmeleri ile de ortalamanın üzerinde bir FPS tecrübesini oyuncularına sağlamaktadır. Çevre detaylarının yanı sıra, ses efektleriyle de pek çok ünlü oyun eleştirmeninden tam not alan oyunun Türk geliştiricilerinin bir ürünü olduğunu bilmek gerçekten de bizlere gurur vermektedir. Web sitesi üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilecek kayıt işlemlerinden sonra oyunu indirip bilgisayara kurmak ve sonrasında eşsiz FPS dünyasına katılabilmek mümkündür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *