Mackolik Canlı Sonuçlar
Mackolik Canlı Sonuçlar

Mackolik Canlı Sonuçlar

Android Mackolik Canlı Sonuçlar APK indir, Mackolik uygulaması ile canlı maç sonuçları, skorlar, spor haberleri, canlı görsel anlatım ve istatistikler vardır. Mackolik Canlı...

Android Mackolik Canlı Sonuçlar APK indir, Mackolik uygulaması ile canlı maç sonuçları, skorlar, spor haberleri, canlı görsel anlatım ve istatistikler vardır.

Mackolik Canlı Sonuçlar, Türkiye’de en çok kullanılan spor uygulamaları arasında yer alır. Milyonlarca indirilmesi bulunan uygulama cihazınızda yalnızca 44 MB yer kaplamaktadır. Aplikasyonu sorunsuz olarak kullanabilmek içinse Android sürümünüzün 5.0’ın altında olmaması gerekmektedir.

Mackolik Uygulaması

Modern ara yüzü ile ön plana çıkan Mackolik Canlı Sonuçlar sayesinde maç sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Yalnızca Türkiye’deki değil dünyanın pek çok bölgesinde karşılaşmaların da Mackolik Canlı Sonuçlar üzerinden skorları paylaşılmaktadır.

Futbol ve basketbolun yanı sıra voleybol, bisiklet gibi farklı spor dallarının da yer aldığı uygulamada tüm ligleri ve kupaları görmeniz mümkün olacaktır.

Mackolik Canlı Sonuçlar APK indirip Mackolik bildirim özelliği sayesinde karşılaşmaları canlı olarak izlemiyor olsanız dahi ilk olarak siz bildirim alırsınız. Gol olması ile birlikte Mackolik Canlı Sonuçlar kullanıcılarına bildirim iletilir. Ayrıca kendi takımınızın karşılaşmaları için ekstra olarak bildirimler oluşturabilirsiniz. Bu sayede karşılaşma başlangıcında da bildirim alırsınız.

Favorileme özelliği ile çok daha kullanışlı hale gelmiş uygulamanın tüm istatistiklerine tek tıkla ulaşmanız mümkündür. Ayrıca karşılaşma öncesinde günce kadroları da inceleyebilirsiniz.

Mackolik Android APK indir

Canlı maç skoru, maç analizleri, istatistikleri, canlı maç sonuçları ve görsel maç anlatımlarının bulunduğu Maçkolik uygulamasıdır. Mackolik canlı sonuçlar APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip takip ettiğiniz klubün puan tablosu, fikstür ve canlı maç sonuçlarını takip edebilirsiniz. Oyuncu sayfalarını inleme fırsatı sunan Mackolik uygulaması üzerinden canlı maç anlatımları, takımları karşılaştırma ve maçların detaylı istatistiklerini görüntüleme desteği sunmaktadır.

Maçkolik Kullanım Videosu

Mackolik Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kokteyl.mackolik&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Aşağıdaki adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

🏆 www.mackolik.com
🏆 www.twitter.com/mackolik
🏆 www.instagram.com/mackolik

✉ E-mail: destek@mackolik.com
📞 Telefon: 0216 338 65 55

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *