Microsoft Apache OpenOffice Türkçe
Microsoft Apache OpenOffice Türkçe

Microsoft Apache OpenOffice Türkçe

Apache OpenOffice indir Download Microsoft Apache OpenOffice türkçe 4.0.0 kelime işlemci açık kaynaklı word dosyasını sitemizde free download ederek yani ücretsiz bedava indirebilirsiniz....

Apache OpenOffice indir Download

Apache OpenOffice Türkçe indir yükle download

Microsoft Apache OpenOffice türkçe 4.0.0 kelime işlemci açık kaynaklı word dosyasını sitemizde free download ederek yani ücretsiz bedava indirebilirsiniz. Sitemizden indirme işlemi ve kurulum aşaması çok basittir hemen indir butonuna basarak indirme işlemini başlatın. Şimdi sizlere özelliklerinden ve tanıtımından bahsedelim.

Apache OpenOffice 4.0.0 Son Sürüm Programı Tanıtımı

OpenOffice hesap tabloları, sunumlar, grafikler, veritanları, metin ayarları, metin yazma ve daha fazlasını içeren açık kaynak kodlu ücretsiz yazılım paketidir. Nerdeyse tüm işletim sistemlerinde çalışabilmeyi sağlayan programdır. Windows, linux, Mac, ve diğer bütün işletim sistemlerinde çalışabilir. 20 yıllık geçmişi olan teknoloji dünyasında en iyi kelime işlemci programı olma özelliği taşımaktadır.

Mühendisliği profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir yazılıma sahiptir. Yazılım tek bir parça olarak en baştan tasarlanan diğer ürünlerle eşleşmeden ayrı ve farklı özellikler içeren en detaylı bir şekilde hazırlanmış yazılımdır. Herkesin hatalarını rapor edebilen tamamen açık geliştirme sürecinde sizlere yardımcı olur. Yeni özellikleri talep etmeniz raporla yazılımı geliştirme yetisini sizlere gösterebilir. Kullanımı öğrenmesi kolay ofis yazılım paketidir.

Her dilde kullanabileceğinizi çoklu dil kullanma özelliği ile de istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir lisans ücreti istemez tamamen ücretsiz bir şekilde kullanma hizmeti sunar. OpenOffice.org sizlere LGPL lisansı adı altında sorunsuz güvenilir bir hizmet vermektedir. Ticari,yerli,eğitim, kamu yönetimi ve okulda verilen ödevleri en iyi şekilde hazırlayabileceğiniz kodlar sunar.

Apache OpenOffice Programı Özellikleri

  • Kullanımı ve kurulum işlemi basittir.
  • Hızlı bir şekilde kelimelerinizi yazmanızı sağlar.
  • Çoklu dil özelliği mevcuttur.
  • Soruncu bütün işletim sistemlerinde çalışır.
  • Tamamen bedava hizmet vermektedir.
  • Açık kaynak kodlu sisteme sahiptir.
  • Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / XP64 / Vista64 / Windows7 64 / Windows8 / Windows8 64 işletimlerinde çalışır.

Apache OpenOffice Türkçe  Programı Ekran Görüntüsü Resimleri

Apache OpenOffice Türkçe download free download  Apache OpenOffice Türkçe indir yükle türkçe Apache OpenOffice Türkçe indir yükle

Apache OpenOffice Kelime İşlemci Word Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Şimdi sizlere OpenOffice apeche programının vidosunu yayınlıcaz en iyi şekilde kullanılabilmesi açısından şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü izlemeniz halinde özelliklerini öğrenip en iyi şekilde faydalanabileceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *