Milyoner 2023: beyin mantığı Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciQuiz & Trivia Games by Submarine Apps
  • DilTürkçe
  • Boyut96.2 MB
  • Versiyon1.6.1.5
Milyoner 2023: beyin mantığı Apk indir

Milyoner 2023: beyin mantığı Apk indir

Milyoner 2023: beyin mantığı Apk indir, Android 15.000 soruluk kim milyoner olmak ister 2022 yarışması oyunudur. Milyoner 2022 iq testi ve beyin mantığı...

Milyoner 2023: beyin mantığı Apk indir, Android 15.000 soruluk kim milyoner olmak ister 2022 yarışması oyunudur. Milyoner 2022 iq testi ve beyin mantığı var.

Milyoner 2022: beyin mantığı Apk indir Android işletim sistemindeki cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilmektedir. Aynı zamanda uygulama içerisinde ekstra satın alım yoktur. Telefon ya da tabletlerden bu oyun oynana bilir. Senelerdir ekranda verilen, çok sevilen ve oldukça popüler olan Kim Milyoner Olmak İster? yarışması uygulama haline getirilmiştir. Oyunun içeriği tamamen bilgi odaklıdır.

Milyoner 2023: beyin mantığı Oyunu Nasıl Oynanır?

Milyoner 2023: beyin mantığı Apk Android uygulaması Teba Software tarafından geliştirilmiştir. Google Play Store üzerinde eğitici oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Boyutu 8,9M olduğu için telefon içerisinde yer olması gerekir. Aynı zamanda Android 4.2 ya da üzeri olması gerekir. Eski sürüm telefonlarda bu uygulama indirilemez. Oyun içerisinde sonsuz sorular yer almaktadır.

Kişiler her yarışmaya başladığı zaman zamanla zorluk seviyesi artan sorularla karşılaşmaktadır. Aynı zamanda bu sorular için belirli bir süre verilmiştir. 4 tane joker hakkı da kişilere tanınmaktadır. Bu joker haklarını da kullanarak ya da kullanılmadan tüm sorular doğru bir şekilde cevaplanırsa kişiler oyunun galibi olacaktır.

Milyoner 2023: beyin mantığı Apk Android indir

Oyun içerisinde Genel Kültür, Tarih, Edebiyat, Spor ve Müzikle ilgili olarak 20.000’den fazla yeni güncel sorular yer almaktadır. Çevirimiçi oynayabileceğiniz Milyoner 2022: beyin mantığı Apk Android oyununda zeka testleri, zeka soruları ve bilgi yarışması oyununda yarışıyorsunuz. Sayısal ve sözel zeka gelişminize yardımcı olabilecek bir oyundur.

Milyoner 2022: beyin mantığı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.submarineapps.mill&referrer=utm_source%3Dindirson.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *