Racing in Car Multiplayer Apk indir
Racing in Car Multiplayer Apk indir

Racing in Car Multiplayer Apk indir

Racing in Car – Multiplayer APK indir, Android çok oyunculu çevirimiçi yarış oyunudur. Racing in Car – Multiplayer gerçekci simülatörde ücretsiz yarışın. Racing...

Racing in Car – Multiplayer APK indir, Android çok oyunculu çevirimiçi yarış oyunudur. Racing in Car – Multiplayer gerçekci simülatörde ücretsiz yarışın.

Racing in Car – Multiplayer APK indir, inanılmaz gerçekçi yarış simülatörü oyununda iç kokpit ve dış mekan detaylarıyla karşınıza harika bir yarış oyunu çıkıyor. Modern ve klasik otomobiller satın alarak çok oyunculu yarışlara katılın.

Racing in Car – Multiplayer Oyunu Nasıl Oynanır?

Ücretsiz çok oyunculu yarışlara katılıp arkadaşlarınızlada oynayabileceğiniz harika bir oyundur. Gerçekçi detaylı araba iç ve dış mekanlar yer almaktadır. Racing in Car – Multiplayer APK Android çok oyunculu yarış oyununda yüksek hızda trafikte ilerliyorsunuz. Araçları sollayarak para kazanıyor ve yeni araçların kilidini açabiliyorsunuz.

Racing in Car – Multiplayer APK oyunda kazandığınız paralarla aracını geliştirebilirsiniz. Araba, tekerlek, cam, lastik, jant, süspansiyon, yay, kamber renk değişimleri ve spoiler takabilirsiniz. Racing in Car – Multiplayer oyununda sürücü koltuğunda POV görünümde arabanızı sürebilirsiniz, Sonsuz otoyol ve şehir haritalarında yarışlara katılabilirsiniz.

Racing in Car – Multiplayer APK indir

Akıllı trafik sisteminde en iyi grafik ayarlarında oynayabileceğiniz çok oyunculu yarış oyunudur. Trafikte yarışmak hiç bu kadar gerçekçi görüntülerde karşınıza çıkmadığını belirtebilirim. Racing in Car – Multiplayer APK Android oyun ücretsiz olup birbirinden farklı yarış arabalarını alarak yarışlara katılabilirsiniz.

Racing in Car – Multiplayer Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tojgames.racingincarpro&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *