Minecraft Deneme Sürümü
Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü Apk indir, çok oyunculu oynayabileceğiniz Minecraft deneme sürümü oyununda hayatta kalma modunda sonsuz dünyaları keşfedin ve şehir inşa edin. Minecraft...

Minecraft Deneme Sürümü Apk indir, çok oyunculu oynayabileceğiniz Minecraft deneme sürümü oyununda hayatta kalma modunda sonsuz dünyaları keşfedin ve şehir inşa edin.

Minecraft Deneme Sürümü, sevilen aksiyon oyunlarından birisi olan Minecraft serisinin ilgi gören seçenekleri arasında yer almaktadır. Size macera dolu bir zaman geçirmeyi vadeden oyunda kendi dünyanızı oluşturmanız mümkündür. Tarlalar oluşturarak ekinler ekebilir, fabrika ve atölyeler inşa edebilirsiniz. Ancak bu esnada şehrinize saldırabilecek tehlikeli canlılara karşı da kendinizi korumanız şarttır. Çeşitli silahlar ya da zırhlardan faydalanabilirsiniz.

Minecraft Deneme Sürümü özellikleri

Minecraft oyununu deneyebilmeniz içi geliştirilmiş olan Minecraft Deneme Sürümü, sınırlı süre için ücretsizdir. Bu esnada oyunu deneyebilir ve dilerseniz daha sonra tam sürümü satın alabilirsiniz.

Minecraft Deneme Sürümü için cihazınızda ihtiyaç duyacağınız boş alan kullanacağınız cihaza göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 100 MB civarındadır. APK dosyasını indirdikten sonra kolaylıkla kurulumu sağlayabilir ve bir hesap oluşturarak oyuna başlayabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki Minecraft Deneme Sürümü APK Android oyununda oluşturduğunuz profili tam sürüme aktarmanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca oyunun süresi dolduğunda profilinize ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak oynanan Minecraft Deneme Sürümü’nü indirmek için Android sürümünüz en az 4,4 olmalıdır.

Minecraft Deneme Sürümü apk indir

Dilediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz sonsuz dünya oyunu bir simülasyon oyunudur. Minecraft Deneme Sürümü APK dosyasını android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak Türkçe sürümünü indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *