mIRC Sohbet

mIRC Sohbet Etme Programı indir Download mIRC sohbet etme mesajlaşma programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiz. mIRC Türkçe mesajlaşma programıdır. mIRC IRC sunucularında sohbet etme...

mIRC Sohbet Etme Programı indir Download

mIRC sohbet etme mesajlaşma programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiz. mIRC Türkçe mesajlaşma programıdır. mIRC IRC sunucularında sohbet etme özelliği taşıyan bir programdır. Kurulum ve kullanımı çok basittir. Ücretsiz bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

mIRC Ücretsiz Son Sürüm indir

mIRC programı çok kullanıcılı konferanslara veya bire bir özel tartışmalarda yer alabilir. Sevdiklerinizle doya doya sohbet edebilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bire bir özel tartışmalara girebilir sohbet arkadaşlarınızı davet edip grup konuşmaları yapabilirsiniz. IRC ağları dünya çapında iletişim kurabilir.

mIRC sohbet programı, Windows işletim sistemleri için tam özellikli Internet Relay Chat istemcisidir. Son derece mükemmel özellikler sunmaktadır. Arkadaş listesi oluşturulabilir, dosya transferi, çoklu sunucu bağlantısı, SSL şifresi, proxy desteği, UTF-8 ekran göstergesi, özelleştirilebilir güzel sesler, sözlü mesaj gönderme, sohbet geçmişi gösterme ve pratik çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

mIRC sohbet ücretsiz ve Türkçe mesajlaşma programında oyun oynamak için ağ iletişim işlemlerini düzenleyebilmek uygulamaları gelişmiş düzeyde düzenleyebilmek için geniş bir yelpazesi vardır. Bu özellikleri düzene sokabilmek için güçlü bir etik dili vardır. mIRC Türkçe 10 yıl içinde büyük derecede gelişmiş ve yeni teknolojilere ayak uydurabilmek için güncellenmektedir.

mIRC Sohbet Etme Mesajlaşma Programı Özellikleri

 • Anlık arkadaş ve sevenlerinizle mesajlaşabilir.
 • Çoklu sohbet edebilir.
 • Arkadaşınızı sohbete dahil edebilirsiniz.
 • Gelişmiş kullanılabilir bir arayüze sahiptir.
 • mIRC ücretsiz bir yazılımdır.
 • Sınırsız kullanıma sahiptir.
 • Güvenilir şifrelemeye sahiptir.

mIRC Sohbet Etme Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Not: Değerli kullanıcılarımız aşağıdaki videoyu muhakkak izlemenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü programı en iyi şekilde kullanabilmek ve özelliklerini en iyi şekilde bilmeniz için programın videosunu mutlaka izlemelisiniz ki bilgi sahibi olabilesiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz. Hemen indir butonuna tıklandığında download 1 den programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 • mirc indir
 • mirc sohbet türkçe indir
 • mirc ücretsiz indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. damla guven

  Slm mrb ben izmirdn damla