XChat Sohbet

XChat Sohbet

XChat Sohbet Programı indir Download XChat sosyal ağda çok popüler bir Internet Relay Chat IRC sohbet etme istemcisidir. Sitemizden XChat programını ücretsiz bir...

XChat Sohbet Programı indir Download

XChat sosyal ağda çok popüler bir Internet Relay Chat IRC sohbet etme istemcisidir. Sitemizden XChat programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirmek için sitemizde hemen indir butonuna tıklayarak download 1 den ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere programın tanıtımından ve özelliklerinden bahsedelim değerli saygı değer kullanıcılarımız.

XChat Son Sürüm Programı Tanıtımı

XChat son sürümü ile sizlere en iyi en hızlı iletişimi sunmaktadır. Çoklu sohbet çoklu sunucu için son derece yapılandırılabilir özelliktedir. XChat tam profesyonel özellikte ıRC istemcisidir. CTCP, DCC yani dosya transferi ve sohbet etme yetisi vardır. IRC istemcileri bulunan tüm temel işlevleri içermektedir. Çoklu dil ile istediğiniz dil seçimini yaparak kullanabilirsiniz. C++ Perl, Python, Tcl, Ruby, Lua, CLISP, D, ve DMDScript eklentileri ile işlevselliği genişletilmiştir. Ayarlanabilir isteğe göre özelleştirilebilir ücretsiz bir programdır. Bedava indirebilirsiniz bilgisayarınıza. Windows tüm işletim sisteminde çalışabilir.

Daha fazla ücretsiz sohbet etme ve mesajlaşma programlarını indirmek için buradan kategorimize giriş yapabilirsiniz. Son sürüm Windows mesajlaşma programları pc için indirin.

XChat Sohbet Etme Programı Özellikleri

  • Çoklu konuşma sağlanır.
  • Ailenizle sevdiklerinizle iş arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapılabilir.
  • İsteğe göre dil seçimi yapabilirsiniz.
  • XChat sohbet programı ücretsiz ve sınırsız kullanıma sahiptir.
  • Son derece kullanışlı özelleştirilebilir özellikler içerir.

XChat Sohbet Etme Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz değerli kullanıcılarımız çünkü izlediğiniz taktirde programın özelliklerinden haberdar olacaksınız. Böylece programı en güzel şekilde kullanmaya başlıcaksınız. Kolay gelsin. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.

  • chat sohbet programı indir
  • xchat indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *