Moneyland indir

Moneyland indir

Moneyland APK indir, Android para toplama ve para kazanma oyunudur. Şehirde Moneyland oyununda her bölümde para topluyor ve şehirdeki dükkanları satın al. Moneyland (APK) Android...

Moneyland APK indir, Android para toplama ve para kazanma oyunudur. Şehirde Moneyland oyununda her bölümde para topluyor ve şehirdeki dükkanları satın al.

Moneyland (APK) Android oyununda platform üzerinde bir şehirde bulunuyor ve karşınıza çıkan paraları topluyorsunuz. Tüm paraları toplayarak kazanılan paralarla dükkan satın alıyorsunuz.

Moneyland APK Android indir

Oyun içerisinde alışveriş marketi, banka ve karnınızı doyurmak için restoran bulunmaktadır. Moneyland APK Android oyunu içerisinde tüm paraları hızlı bir şekilde hepsini toplamaya çalışıyorsunuz. Topladığınız paralar ile dilediğiniz dükkanı satın almaya çalışıyorsunuz. Bütçenize uygun alışveriş yapmanızı ilk başlangıçta bu şekilde strateji ile gitmenizi öneriyorum.

Moneyland APK Android oyunu ücretsiz oynanabilmektedir. Kolay oynanışı, kaliteli grafikleri ve kolay kontrolleriyle karşımıza çıkmaktadır. Kasanızda topladığınız paralar biriktikçe bankaya gidebilir ve paralarınızı bozdurabilirsiniz. Buy butonuna tıklayarak istediğiniz herhangi bir dükkanı satın alabilirsiniz. Moneyland APK Android telefon ve tabletlere indirilebilir.

Moneyland Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wixot.moneyland&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *