NetBoom
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciBest Cloud Gaming Platform - Netboom Ltd.
  • Dilİngilizce
  • Boyut18M
  • Versiyon1.4.6.0

NetBoom

NetBoom APK indir, NetBoom ile Android mobil telefon ve tabletleriniz üzerinden PC oyunlarını indirmenize gerek kalmadan Web üzerinden oynamanızı sağlamaktadır. NetBoom – Telefonunuzda...

NetBoom APK indir, NetBoom ile Android mobil telefon ve tabletleriniz üzerinden PC oyunlarını indirmenize gerek kalmadan Web üzerinden oynamanızı sağlamaktadır.

NetBoom – Telefonunuzda PC Oyunları Oynayın, en sevdiğiniz aksiyon oyunlarını Android cihazlarınızda oynayabilmenize imkân verecek bir uygulamadır. Bilgisayardan oynanan LOL, Cyberpunk gibi pek çok oyunu Android cihazlarınızdan da oynayabilmenizi mümkün kılar.

NetBoom PC Oyunlarını Telefondan Oyna

NetBoom, bu uygulama sayesinde sevdiğiniz oyunların mobil uygulamalarının geliştirilmesini beklemenize gerek kalmaz. Üstelik oyunları oynayabilmek için her oyunu tek tek indirip yüklemenize gerek kalmaz.

NetBoom – Telefonunuzda PC Oyunları Oynayın hesabınızı oluşturduktan sonra bilgilerinizle birlikte giriş yapabilir ve size sunulan oyunlardan dilediğinizi seçerek oynayamaya başlayabilirsiniz.

Bir bulut oyun uygulaması olarak sevdiğiniz oyunları gecikme yaşamadan oynamanızı mümkün kılmaktadır. Cihazınızda ısınma, donma gibi sorunlara neden olmaz.

Nerede olup ne yaptığınız önemli olmaksızın istediğiniz zaman bilgisayar oyunlarını oynayabileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak NetBoom Android APK indirerek cihazınıza kurabilirsiniz. Bazı oyunlara ulaşmak için ise ekstra satın alımlar yapmanız gerekebilir.

NetBoom Android APK indir

Singapurlu geliştiriciler tarafından üretilen bu uygulama en iyi bulut oyunlar arasında yer almakta olup NetBoom Android cihazınızda yalnızca 15 MB yer kaplamaktadır. İhtiyaç duyduğu NetBoom APK Android sürümü ise minimum 5.0’dır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *