Nimo TV for Streamer Go Live Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciHUYA PTE. LTD.
  • DilTürkçe
  • Boyut132M
  • Versiyon1.5.99
Nimo TV for Streamer Go Live Apk indir

Nimo TV for Streamer Go Live Apk indir

Nimo TV for Streamer – Go Live APK indir, Android bedava canlı yayın uygulamasıdır. Nimo TV for Streamer ile oyun oynarken canlı yayın...

Nimo TV for Streamer – Go Live APK indir, Android bedava canlı yayın uygulamasıdır. Nimo TV for Streamer ile oyun oynarken canlı yayın paylaş izleyiciye ulaş.

Nimo TV for Streamer- Go Live APK bir akış programıdır. Bu aplikasyon sayesinde kişilerin oyunların akışını istedikleri gibi izleme şansı yakalar. Bu uygulamayı indirmek için telefonun ya da tabletin Android işletim sistemine ait olması gerekir. Play store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirile bilir.

Nimo TV for Streamer – Go Live APK Özellikleri

Nimo TV for Streamer- Go Live APK oyun oynamak için yayın açan kişilerin izlenmesini sağlayan bir uygulamadır. Canlı yayın açarak oyun oynayan kişilere abone olunabilir, takip edilebilir ve canlı yayınları izlenebilir. Bu şekilde sevilen kişilere para kazandırılır. Aynı zamanda kişiler internet sitesi üzerinden ya da monil uygulaması üzerinden kendisi de yayın açabilir. Bu sayede kendisine abone olan kişiler tarafından para kazanabilir.

Bu uygulama sayesinde dünya üzerinde çok popüler olan Mobile Legends, PubG gibi oyunlar oynanabilmektedir. Aynı zamanda espor oyunları için de akış sağlamaktadır. Yayınlar içerisinde diğer kullanıcılarla kolay bir şekilde sohbet edilebilecek sohbet kutusu da bulunur. Böylece takipçi kazanıla bilir.

Nimo TV for Streamer Go Live Apk Android indir

Herkesin yayıncı olabileceği günümüzde kendi yayın kanalınızı açarak benzersiz canlı yayın deneyiminin tadını çıkartabilirsiniz. Benzersiz oyun ipuçları sunan Nimo TV for Streamer – Go Live APK Android uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Nimo TV for Streamer Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huya.nimogameassist&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *