TextNow

TextNow

Android TextNow APK indir, TextNow: ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulaması sesli ve görüntülü arama yapar ve ikinci bir telefon numarası almanızı sağlar. TextNow: Free Texting...

Android TextNow APK indir, TextNow: ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulaması sesli ve görüntülü arama yapar ve ikinci bir telefon numarası almanızı sağlar.

TextNow: Free Texting & Calling, sevilen haberleşme uygulamalarından birisidir. Android işletim sistemli telefon ve tabletlere uyum sağlayan uygulamayı farklı amaçlarla kullanmanız mümkündür.

TextNow: Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması

Bir cep telefonu numarası alabilmenizi tek tıkla mümkün kılan uygulama sayesinde özel hayatınızda iş yaşamınızı ayırabilirsiniz. Telefon etmek ya da mesaj atmak için bir numara alabilir ve kolaylıkla yeni bir telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

TextNow: Free Texting & Calling APK dosyasını indirerek bir üyelik oluşturmanız gerekecektir. Daha sonra size sunulan telefon numaralarından birisini seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil internet ya da Wi-Fi bulunan her yerden sınırsız bir şekilde mesaj gönderebilir ya da arama yapabilirsiniz.

Mesajlaşma, sesli ve görüntülü sohbet uygulamasını kullanarak gizlilik sağlamak istediğiniz yerlerde kendi telefon numaranızı vermeniz gerekmez. Bu sayede bir ilan verdiğinizde ya da tanımadığınız bir kişi ile randevulaştığınızda istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz TextNow: Free Texting & Calling numaranızı kullanabilirsiniz.

Uygulama sayesinde SİM kart desteği bulunmayan tabletlerinizi bir telefona da dönüştürebilir ve dilediğiniz gibi arama yapabilirsiniz.

TextNow Android APK indir

Ücretsiz sesli arama, görüntülü görüşme ve sınırsız metin mesajları göndermenizi sağlayan uygulamadır. TextNow APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip ABD, Canada ve daha bir çok ülkenin numarasını alabilirsiniz. İkinci bir telefon numara alma desteği sunan uygulama ile tüm dünya ile iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle Wifi ve mobil verinizi kullanarak görüntülü konuşma, mesajlaşma ve sesli arama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sosyal ağ uygulamalarının APK dosyalarını indirebileceğiniz ve daha fazla Android mobil akıllı cihazlar için sohbet ve iletişim uygulaması indirebileceğiniz kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Android sohbet uygulamalarını ücretsiz indirmek için sohbet uygulamaları ücretsiz indirmek için buraya tıklayarak daha fazla iletişim uygulamasına ulaşabilirsiniz.

TextNow Kullanımı

TextNow Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enflick.android.TextNow&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *