NVIDIA Games Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciNVIDIA
 • DilTürkçe
 • Boyut86 MB
 • Versiyon5.53.32205352

NVIDIA Games Apk indir

NVIDIA Games APK indir Android, NVIDIA tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Bu uygulama, NVIDIA Shield cihazları için özel olarak tasarlanmıştır ve NVIDIA Shield tabletler, set...

NVIDIA Games APK indir Android, NVIDIA tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Bu uygulama, NVIDIA Shield cihazları için özel olarak tasarlanmıştır ve NVIDIA Shield tabletler, set üstü kutuları ve diğer Android cihazları için kullanılabilir.

NVIDIA Games Apk Android indir

NVIDIA Games APK indir Android uygulaması, NVIDIA’nın GameStream ve GeForce NOW teknolojileri aracılığıyla birçok PC oyununu akıllı telefon veya tablet cihazlara aktarmaya izin verir. Ayrıca kullanıcılar, oyun oynama deneyimlerini geliştirmek için özelleştirilebilir kontrol ayarlarına erişebilir ve NVIDIA’nın önerileri doğrultusunda en iyi oyunları keşfedebilirler.

NVIDIA Games Uygulaması Nasıl Kullanılır?

NVIDIA Games, NVIDIA Shield cihazları için bir oyun ve medya yöneticisi uygulamasıdır. Aşağıdaki adımları takip ederek uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

 1. NVIDIA Shield cihazınızı açın ve NVIDIA Games APK Android uygulamasını başlatın.
 2. Ana menüden “Oyunlar” veya “Uygulamalar” seçeneklerinden birini seçin.
 3. Oyun veya uygulama listesinden seçmek istediğiniz öğeyi bulun.
 4. Seçtiğiniz öğenin üzerine tıklayın ve açmak için “Oynat” veya “” seçeneğini seçin.
 5. Oyun veya uygulama başlatıldığında, NVIDIA Games uygulamasından çıkış yapabilir ve oyun veya uygulamayı tam ekranda oynayabilirsiniz.
 6. Ayrıca, NVIDIA Games APK indir Android uygulaması, oyun veya uygulama dosyalarınızı cihazınızda bulunan depolama alanından veya harici bir depolama aygıtından da yükleyebilir.
 7. Medya bölümünden, filmler, TV şovları ve diğer medya içeriklerini de görüntüleyebilirsiniz.
 8. Eğer oyun oynarken NVIDIA’nın GeForce Now hizmetini kullanmak isterseniz, NVIDIA Games uygulaması aracılığıyla hizmete erişebilirsiniz.

NVIDIA Games Apk Android uygulamasının diğer özellikleri arasında oyun kaydetme, ekran görüntüsü alma, oyuna özel klavye ayarları yapma, oyun içi sohbet, arkadaş daveti ve çok daha fazlası yer alır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *