Office Fever indir
Office Fever indir

Office Fever indir

Office Fever APK indir, Android simülasyon oyunu bir şirket ofisi açma ve kurma oyunudur. Office Fever oyunu ile ofis kur, çalışanları işe al ve para...

Office Fever APK indir, Android simülasyon oyunu bir şirket ofisi açma ve kurma oyunudur. Office Fever oyunu ile ofis kur, çalışanları işe al ve para kazan.

Office Fever APK Android oyunu bir iş ofisi açma oyunudur. Çalışanlarını çalıştırın, müşterilerine işi teslim edin ve hızlı bir şekilde para kazanmaya çalıştığınız farklı bir Android simülasyon oyunudur.

Office Fever APK indir ve Nasıl Oynanır?

Oyunda istediğiniz bir şirket açarak ofisinizde insanlara hizmet vererek oyunu oynuyorsunuz. Office Fever APK Android oyununda kendi işinizin ve çalışanları patronu oluyorsunuz. İş ofisinize daha fazla personel kiralıyor ve müşterilerinize daha hızlı ürün satışı yapıyorsunuz.

Gelmiş geçmiş en büyül şirket olabilmek için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Çalışanlarınıza ve müşterilerinize yemek yeme yeri, oyun oynama masası ve çeşitli hizmet araçları sağlayın. Office Fever APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Office Fever Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dtg.officefever&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *