Opera Tarayıcı

Opera Tarayıcı

Opera Tarayıcı indir, Windows bilgisayarınızda en hızlı, gelişmiş, profesyonel arama motoru Opera Tarayıcı ücretsiz son sürümü indir ve diğer gelişmiş özellikleriyle en kaliteli...

Opera Tarayıcı indir, Windows bilgisayarınızda en hızlı, gelişmiş, profesyonel arama motoru Opera Tarayıcı ücretsiz son sürümü indir ve diğer gelişmiş özellikleriyle en kaliteli internet deneyimini sunan Opera internet tarayıcısı Windows için alternatif Web tarayıcısı olma özelliği taşımaktadır.

Opera Tarayıcı indir

En çok kullanılan Blink, Chromium, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi çok güçlü internet tarayıcıları arasında ilk 3’e girmeyi başarmıştır. Gelişmiş web araçları ve kolay kullanım ana ekran yüzü ile milyonlarca kullanıcı hitap etmektedir. Özelliklerinde yer alan hızlı erişim, pano ve keşfet sekmeleri ile internet deneyiminizin hızlı bir şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz. Windows bilgisayarınıza ilk kurduğunuzda opera internet tarayıcısı farklı özellikler ile ücretsiz hizmet vermeye başlayacaktır.

Opera Hızlı Erişim ve Pano Araçları

Opera Tarayıcı, gelişmiş araçlarından birisi olan hızlı erişim aracı internet üzerinden en çok girdiğiniz internet sitelerini sizlerin istediği şekilde sıralayarak daima en çok girdiğiniz sitelere daha hızlı erişim sağlıyor. Dilediğiniz zaman anından girmek istediğiniz siteleri ziyaret edebilmenizi kolaylaştırıyor. Pano aracı ise çok sevdiğiniz ve tekrar ziyaret etmek istediğiniz internet sitelerinin kaydını tutmaktadır. Bu bölüm adı altında tekrar ziyaret etmek istediğiniz sitelere hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı sunuyor.

Keşfet Opera Tarayıcı Sürüm

Opera Türkçe indir internet tarayıcısı (Web Browser) download ederek profesyonel araçlarından birisi olan Türkçe dil desteği ile hizmet vererek daha kolay bir kullanım sunan popüler internet tarayıcısı operayı bedava indirebilir özelliklerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Keşfet sekmesinde Dünya üzerinde bulunan en çok hite sahip popüler internet sitelerinin yayınladığı son haberleri takip edebilmenizi sağlıyor. Bulunduğunuz ülkenin konumuna göre filtreleme seçeneği yaparak Türkiye üzerinde hizmet veren en popüler sayfaların son güncellemelerini ve haberlerini görebilirsiniz.

Seyahat Esnasında Mutlaka Opera İnternet Tarayıcısını Kullanın

Windows sürümünün yanı sıra Opera tarayıcı son sürüm ve Türkçe olarak Opera hesabınız üzerinde kullanıcı bilgileriniz ile oturum açarak mobil android tablet ve iOS son sürüm versiyonlarını da kullanabilirsiniz. Mobil sürümü üzerinden senkronizasyon yapabiliyor olmanız mobil cihazdan tekrar bilgisayar başına geçtiğinizde kaldığınız yerden devam edebilme aktivitenize izin verecektir.

Opera tarayıcı son sürümü ile yepyeni çok farklı bir özelliği getirerek diğer tarayıcılardan farklı olmayı hedeflemiştir. Son güncellemesiyle programı hem bilgisayar versiyonlarında hem de mobil akıllı cihazlar üzerinde Opera hesabınızla oturum açarak senkronizasyon yapabilmenizi sağlamıştır.  Çeşitli uyumlu eklenti desteği, tema desteği ve diğer tarayıcılar üzerinde yer alan tüm özelliklere sahip olmaktadır.

Ayrıca en önemli özelliklerinden birisi belki de Opera tarayıcı ücretsiz indir download yaparak yükleyeceğiniz browser üzerinde bulunan Turbo Opera modu ile internet gezintilerinizi oldukça hızlandıran, işlemci ve bilgisayar bellek kullanımı oldukça özenle performanslı kullanmaktadır.

Opera Tarayıcı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *