Osman Gazi Oyunu
Osman Gazi Oyunu

Osman Gazi Oyunu

Android Osman Gazi Oyunu indir, bir milletin kurulu ve diriliş destanını yazan Kayı Boyu’ndan Ertuğrul Gazi oğlu Osman Gazi oyunu ücretsiz indir oyna. Osman Gazi,...

Android Osman Gazi Oyunu indir, bir milletin kurulu ve diriliş destanını yazan Kayı Boyu’ndan Ertuğrul Gazi oğlu Osman Gazi oyunu ücretsiz indir oyna.

Osman Gazi, macera oyunlarından birisi olup Türk oyun geliştiriciler tarafından piyasaya sunulmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinde de ilgi görmektedir.

Osman Gazi Savaş Oyunu

Kayı boyunu konu alan oyun Türk milletinin kurtuluşunun hikayeleştirerek oyuna dönüştürülmüş hali olarak oyun severlere sunulmuştur. Gerçek kişilerin konu alındığı oyunun yüksek görüntü kalitesine sahip grafikleri oldukça ilgi görmektedir. Osman Gazi Android oyunu 3D olarak geliştirilen görüntüler, kendinizi gerçek bir savaş ortasında hissetmenizi sağlamaktadır.

Cihazınızda yalnızca 130 MB yer kaplamakta olan oyun için android sürümünüzün 6.0 olması yeterlidir. Oldukça stabil bir şekilde geliştirilen Osman Gazi, cihazınızın kasmasına ya da yavaşlamasına neden olmaz.

Farklı milletlerle savaşa gireceğiniz oyunda amacınız Osmanlı devlerini kurmaktadır. Tarihin tozlu sayfalarını günümüze taşımanızı sağlayacak oyunda kendi ordunuzu oluşturabilirsiniz. Ordunuzu eğiterek yeteneklerinizi geliştirmeniz önemlidir. Ancak yeterli değildir. Silahlarınızın ve zırhlarınızın da tam olması şarttır.

Oyunu cihazınıza Osman Gazi APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Osman Gazi oyunu oynamak için bir üyeliğe ihtiyaç bulunmaz. Ancak isterseniz oyun altını satın alabilirsiniz. Bu sayede ordularınızın ihtiyaçlarını karşılamanız daha kolay olacaktır.

Osman Gazi Oyunu Android APK indir

Büyük bir lider ve savaşçı olan Osman Gazi’nin kuruluş hikayesine tanık olabileceğiniz bir savaş oyunudur. Devlet adamı olan Osman Gazi’nin Osmanlı devletini nasıl kurduğunu anlatılmaya çalışan bir oyun türüdür. Osman Gazi oyunu APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *